صفحه اول اخبار چرا بر روی نئو سرمایه‌گذاری کنیم؟

چرا بر روی نئو سرمایه‌گذاری کنیم؟

۰
0
چرا بر روی نئو سرمایه‌گذاری کنیم؟

نئو اولین رمز ارز  اساساً ساخت چین است که به بازارهای جهانی وارد شد. سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز  در کنار بیت کوین و اتریوم از گزینه های موجود در سبدهای سرمایه گذاری است.

نئو (شخصیت اول مجموعه فیلم های ماتریکس) با شعار اقتصاد هوشمند نوین که قبلاً Antshares نامیده می‌شد ورژن جدید اقتصاد با امکان ثبت قراردادهای تجاری در قالب قراردادهای هوشمند به صورت کد نویسی شده است.

در سال 2017 نئو از لحاظ ارزش بازار به جمع 10 ارز دیجیتال برتر بازار راه پیدا کرد. در ژانویه 2018 هر نئو به قیمت 187 دلار فروخته می‌شد و البته در زمان نگارش این پست این قیمت به 81 دلار رسیده است.

اما آنچه این رمز ارز  را برای سرمایه گذاران جذاب می‌کند ویژگی هایی است که بیشتر به شبکه بلاک چین آن مربوط می‌شود.

این رمز ارز  هم مثل اتریوم زیرساخت مناسبی برای ایجاد و توسعه اپلیکیشن های بلاک چینی فراهم می‌کند. به علاوه کاربران نئو می‌توانند انواع دارایی ها را به صورت دیجیتال در قالب بلوک های شبکه نئو ذخیره کنند. مالکیت این دارایی ها قابل انتقال و اشتراک بین هر تعداد از مالکین است. از همین رو عملکرد اقتصاد هوشمند نئو به یک مرکز تهاتر مالی البته با هزینه های خیلی کمتر و قابل دسترس تر برای همگان شبیه است.

این مطلب را از دست ندهید:  بهبود امنیت بلاک چین با همکاری تنسنت و دولت چین

از طرفی بنیان گذار نئو آن را به نحوی طراحی کرده است که با رگولاتوری مقامات چینی همگام باشد که این موضوع می‌تواند جایگاه آن را در هنگام تشدید قانون گذاری تثبیت کند به صورتی که اگر قیمت بیت کوین کاهش پیدا کرد بتوان با این ارز دیجیتال جلوی ضرر آن را گرفت. این اتفاقی است که حداقل برای مردم چین افتاده است.

همه این ها در کنار زمان کمتر برای تأیید تراکنش ها و قدرت پردازش 10000 تراکنش در هر ثانیه این رمز ارز  را برای تریدرها و سرمایه گذاران جذاب کرده است.

اما توسعه دهندگان و کد نویسان هم از این رمز ارز  استقبال می‌کنند چون علاوه بر زبان های مرسوم دات نت و جاوا از پایتون و گو (Go) نیز پشتیبانی می‌کنند.

به هر حال نئو که آن را به عنوان اتریوم چین هم می‌شناسند با ارائه ویژگی های منتوع مبتنی بر ساختار بلاک چین تصمیم گرفته تجربه جدیدی از تجارت جهانی را برای شهروندان زمین فراهم کند، پس چرا بر روی آن سرمایه گذاری نکنیم و این تجربه را به دست نیاوریم؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…