چرا بر روی نئو سرمایه‌گذاری کنیم؟

  • توسط IrBlockchain
  • ۷ ماه قبل
  • ۰
چرا بر روی ارز دیجیتال نئو (NEO) سرمایه‌گذاری کنیم

نئو اولین رمزارز اساساً ساخت چین است که به بازارهای جهانی وارد شد. سرمایه‌گذاری بر روی این رمزارز در کنار بیت‌کوین و اتریوم از گزینه‌های موجود در سبدهای سرمایه‌گذاری است.

نئو (شخصیت اول مجموعه فیلم‌های ماتریکس) با شعار اقتصاد هوشمند نوین که قبلاً Antshares نامیده می‌شد ورژن جدید اقتصاد با امکان ثبت قراردادهای تجاری در قالب قراردادهای هوشمند به‌صورت کد نویسی شده است.
در سال ۲۰۱۷ نئو از لحاظ ارزش بازار به جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار راه پیدا کرد. در ژانویه ۲۰۱۸ هر نئو به قیمت ۱۸۷ دلار فروخته می‌شد و البته در زمان نگارش این پست این قیمت به ۸۱ دلار رسیده است.
اما آنچه این رمزارز را برای سرمایه‌گذاران جذاب می‌کند ویژگی‌هایی است که بیشتر به شبکه زنجیره‌بلوک آن مربوط می‌شود.
این رمزارز هم مثل اتریوم زیرساخت مناسبی برای ایجاد و توسعه اپلیکیشن‌های بلاک‌چینی فراهم می‌کند. به‌علاوه کاربران نئو می‌توانند انواع دارایی‌ها را به‌صورت دیجیتال در قالب بلوک‌های شبکه نئو ذخیره کنند. مالکیت این دارایی‌ها قابل‌انتقال و اشتراک بین هر تعداد از مالکین است. از همین رو عملکرد اقتصاد هوشمند نئو به یک مرکز تهاتر مالی البته با هزینه‌های خیلی کمتر و قابل‌دسترس‌تر برای همگان شبیه است.
از طرفی بنیان‌گذار نئو آن را به نحوی طراحی کرده است که با رگولاتوری مقامات چینی همگام باشد که این موضوع می‌تواند جایگاه آن را در هنگام تشدید قانون‌گذاری تثبیت کند به صورتی که اگر قیمت بیت‌کوین کاهش پیدا کرد بتوان با این ارز دیجیتال جلوی ضرر آن را گرفت. این اتفاقی است که حداقل برای مردم چین افتاده است.
همه این‌ها در کنار زمان کمتر برای تأیید تراکنش‌ها و قدرت پردازش ۱۰۰۰۰ تراکنش در هر ثانیه این رمزارز را برای تریدرها و سرمایه‌گذاران جذاب کرده است.
اما توسعه‌دهندگان و کد نویسان هم از این رمزارز استقبال می‌کنند چون علاوه بر زبان‌های مرسوم دات‌نت و جاوا از پایتون و گو (Go) نیز پشتیبانی می‌کنند.
به هر حال نئو که آن را به عنوان اتریوم چین هم می‌شناسند با ارائه ویژگی‌های منتوع مبتنی بر ساختار زنجیره‌بلوک تصمیم گرفته تجربه جدیدی از تجارت جهانی را برای شهروندان زمین فراهم کند، پس چرا بر روی آن سرمایه‌گذاری نکنیم و این تجربه را به دست نیاوریم؟!

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Read more:
پروانه ثبت اختراع جدید IBM برای مناسب‌سازی پروتکل اثبات کار در شبکه‌های اینترنت اشیا
پروتکل اثبات کار در شبکه‌های اینترنت اشیا قابل‌استفاده می‌شود

شرکت IBM در طرح یک اختراع جدید برای شبکه‌ های اینترنت اشیا مبتنی بر زنجیره‌بلوک، روش جدیدی برای استفاده از...

Close