چرا بر روی EOS سرمایه‌گذاری کنیم؟

  • توسط IrBlockchain
  • ۶ ماه قبل
  • ۰
چرا بر روی ارز دیجیتال EOS سرمایه‌گذاری کنیم

پروژه رمزارز و زنجیره‌بلوک EOS که از آن به‌عنوان قاتل اتریوم هم نام می‌برند نوید دهنده یک پلتفرم غیرمتمرکز برای توسعه اپ‌های زنجیره‌بلوکی است.

این پروژه که در هنگ‌کنگ کلید خورده به اعتقاد خیلی از متخصصان بازار رمزارزها حتی می‌تواند اسامی مثل نئو، ریپل و اتریوم را از میدان به در کند.
در فرایند ICO ارز دیجیتال EOS به میزان ۲ میلیارد دلار جمع‌آوری شد که یکی از دلایل جذب این سرمایه مقاله سفید آن بوده که توسط توسعه‌دهندگانش در شرکت Block.one نوشته‌شده است.
بر اساس همین مقاله سفید در پلتفرم EOS از زبان برنامه‌نویسی ++C استفاده‌شده است که نشان‌دهنده پتانسیل بالای آن برای بلاک‌چین و قراردادهای هوشمند است. همین نکته باعث شده تا بعضی از حامیان EOS سرعت پذیرش آن را بسیار بیشتر پیش‌بینی کنند که این خودش منجر به افزایش قیمت آن می‌شود.
همچنین خیلی از سرمایه‌گذاران از این رمزارز برای ایجاد تنوع در سبد سرمایه‌گذاری‌شان استفاده می‌کنند و نسبت به هودل (نگهداری) کردن آن‌ هم احساس خوبی دارند.
قیمت EOS در اواخر آوریل ۲۰۱۸ به بالاترین میزان خود یعنی ۲۰/۷۸ دلار رسید. همچنین در ابتدای سال ۲۰۱۸ سایت smartereum.com پیش‌بینی کرده بود این قیمت تا پنج سال آینده به ۱۴۳ دلار می‌رسد اگرچه پیش‌بینی‌های دیگر حاکی از این هستند که قیمت EOS تا سال ۲۰۲۱ به ۶۶ دلار و تا انتهای ۲۰۲۳ به ۹۵ دلار خواهد رسید.
دیگر عواملی که باعث رغبت بیشتر به خریدوفروش EOS می‌شود حضور دن لاریمر به‌عنوان یکی از ارکان اصلی این پروژه است. وی از کارآفرینان سرشناس در حوزه فناوری زنجیره‌بلوک است که تاکنون در پروژه‌های مختلفی مثل استیم (Steem) و بیت‌شیرز (BitShares) نیز فعال بوده است. همچنین نزدیک به صفر بودن هزینه تراکنش‌های EOS از دیگر عواملی است که باعث جذابیت آن برای سرمایه‌گذاران شده است.
در حال حاضر EOS‌ بر اساس داده‌های سایت Coinlib جایگاه پنجم را در جدول رمزارزها در اختیار دارد و تیم سازنده با شعار “رمزارزها نباید رمزآلود باشند” مسیر پیشرفت را طی می‌کنند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Read more:
اجرای آزمایشی زنجیره بلوک در حواله‌های بانکی قطر
اجرای آزمایشی زنجیره بلوک در حواله‌های بانکی قطر

بانک تجاری قطر اخیراً از اجرای موفقیت‌آمیز یک طرح آزمایشی با هدف استفاده از امکانات زنجیره بلوک در صدور حواله‌های...

Close