صفحه اول ایاس چرا بر روی EOS سرمایه‌گذاری کنیم؟

چرا بر روی EOS سرمایه‌گذاری کنیم؟

۰
0
چرا بر روی EOS سرمایه‌گذاری کنیم؟

پروژه رمز ارز  و بلاک چین EOS که از آن به عنوان قاتل اتریوم هم نام می‌برند نوید دهنده یک پلتفرم غیرمتمرکز برای توسعه اپ های بلاک چینی است.

این پروژه که در هنگ کنگ کلید خورده به اعتقاد خیلی از متخصصان بازار رمز ارز ها حتی می‌تواند اسامی‌مثل نئو، ریپل و اتریوم را از میدان به در کند.

در فرایند ICO ارز دیجیتال EOS به میزان ۲ میلیارد دلار جمع آوری شد که یکی از دلایل جذب این سرمایه مقاله سفید آن بوده که توسط توسعه دهندگانش در شرکت Block.one نوشته شده است.

بر اساس همین مقاله سفید در پلتفرم EOS از زبان برنامه نویسی ++C استفاده شده است که نشان دهنده پتانسیل بالای آن برای بلاک چین و قراردادهای هوشمند است. همین نکته باعث شده تا بعضی از حامیان EOS سرعت پذیرش آن را بسیار بیشتر پیش بینی کنند که این خودش منجر به افزایش قیمت آن می‌شود.

همچنین خیلی از سرمایه گذاران از این رمز ارز  برای ایجاد تنوع در سبد سرمایه گذاری شان استفاده می‌کنند و نسبت به هودل (نگهداری) کردن آن  هم احساس خوبی دارند.

این مطلب را از دست ندهید:  همیشه هم زود دیر نمی‌شود: 4 تحلیل‌گر مالی از سرمایه‌گذاری در بیت کوین می‌گویند

قیمت EOS در اواخر آوریل ۲۰۱۸ به بالاترین میزان خود یعنی ۲۰/۷۸ دلار رسید. همچنین در ابتدای سال ۲۰۱۸ سایت smartereum.com پیش بینی کرده بود این قیمت تا پنج سال آینده به ۱۴۳ دلار می‌رسد اگرچه پیش بینی های دیگر حاکی از این هستند که قیمت EOS تا سال ۲۰۲۱ به ۶۶ دلار و تا انتهای ۲۰۲۳ به ۹۵ دلار خواهد رسید.

دیگر عواملی که باعث رغبت بیشتر به خریدوفروش EOS می‌شود حضور دن لاریمر به عنوان یکی از ارکان اصلی این پروژه است. وی از کارآفرینان سرشناس در حوزه فناوری بلاک چین است که تاکنون در پروژه های مختلفی مثل استیم (Steem) و بیت شیرز (BitShares) نیز فعال بوده است. همچنین نزدیک به صفر بودن هزینه تراکنش های EOS از دیگر عواملی است که باعث جذابیت آن برای سرمایه گذاران شده است.

در حال حاضر EOS  بر اساس داده های سایت Coinlib جایگاه پنجم را در جدول رمز ارز ها در اختیار دارد و تیم سازنده با شعار “رمز ارز ها نباید رمزآلود باشند” مسیر پیشرفت را طی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

بلاک چین عامل همکاری هوندا و جنرال موتورز

هوندا و جنرال موتورز بر روی یک پروژه مبتنی بر بلاک چین کار می‌کنند که هدف آن ایجاد تعامل م…