صفحه اول اخبار استادکار بنا هم می‌تواند از فناوری بلاک چین استفاده کند!

استادکار بنا هم می‌تواند از فناوری بلاک چین استفاده کند!

۰
0
استادکار بنا هم می‌تواند از فناوری بلاک چین استفاده کند!

Brickschain یک شرکت مدیریت ساختماتی است که تصمیم گرفته از فناوری بلاک چین برای بهبود بهره وری در دنیای ساخت و ساز استفاده کند.

شرکت uledger که در حوزه راهکارهای بلاک چینی فعالیت می‌کند شریک اصلی Brickchain در ایجاد این ابتکار است.

با استفاده از امکانات این فناوری انتظار می‌رود هزینه ها کاهش پیدا کند، زمان کمتری مصرف شود و ناهماهنگی ها به پایین ترین درجه خود برسند.

ارتباطات و حمل و نقل در مقیاس وسیع بعضی از حوزه های حساس در فرایند ساختمان سازی هستند که می‌توانند برای طرفین درگیر آسیب زا باشند و در صورت عدم مدیریت صحیح به هدر رفتن هزینه ها و منابع را به همراه دارد.

مدیر شرکت Uledger درباره این همکاری معتقد است:

صنعت ساختمان می‌تواند در ابعاد مختلفی از مزایای فناوری بلاک چین بهره مند شود و در حل چالش هایی پیرامون توسعه در طول و بعد از فرایند ساخت و ساز مورد استفاده قرار گیرد. در واقع مأموریت Uledger افزایش یکپارچگی داده ها است که بار سنگینی را از دوش این صنعت که با پراکندگی ارادی و غیرارادی داده ها همراه است بر می‌دارد.

هم شرکت Uledger و هم Brickschain می‌توانند ساختاری را فراهم کنند که تاریخچه هر ساختمان در جهان به طور دقیق مشخص باشد و همه رویدادهای مربوط به آن بر روی یک ساختار بلاک چینی ثبت شود.

این مطلب را از دست ندهید:  توسعه فناوری بلاک چین با شراکت آمریکا و هند

مدیر Brickschain با همین رویکرد بر این نکته تاکید دارد که در نهایت تمام نقشه های کاغذی به خانه ها و آسمان خراش های واقعی تبدیل می‌شوند. اما نکته مهم این است که با استفاده از بلاک چین می‌توان تمام مراحل ساخت و ساز را به طور دقیق ثبت و حفظ کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…