صفحه اول اخبار جایزه 16 هزار دلاری امارات برای یک مسابقه بلاک چینی

جایزه 16 هزار دلاری امارات برای یک مسابقه بلاک چینی

۰
0
جایزه 16 هزار دلاری امارات برای یک مسابقه بلاک چینی

وزارت رفاه امارات متحده عربی مسابقه‌ای برای توسعه نرم افزارهای بلاک چینی در بخش اجتماعی برگزار می‌کند که جایزه آن بیشتر از 16000 دلار است.

به گزارش خبرگزاری امارات، این مسابقه با جایزه 16 هزار و 300 دلاری و با هدف تشویق توسعه اپلیکیشن‌های آموزشی، اجتماعی و رفاهی مبتنی بر بلاک چین برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارشدر این رویداد از برنامه نویسان، طراحان گرافیکی و رابط کاربری دعوت شده تا با ایجاد اپلیکیشن‌های بلاک چینی در بخش‌های هشدار و مراقبت‌های اجتماعی در این رقابت شرکت کنند. این مسابقه در هفته فناوری جی تکس که در مرکز تجارت جهانی دوبی از تاریخ 6 تا 10 اکتبر در حال برگزاری است به اطلاع علاقه مندان رسید. مهلت شرکت در این مسابقه تا تاریخ 20 فوریه 2020 اعلام شده است.

بر اساس این گزارش، وزارت رفاه امارات جایزه برنده این مسابقه را با درهم امارات، پول رایج این کشور، پرداخت می‌کند. به این ترتیب نفر اول 30 هزار درهم (8200 دلار) و نفر دوم و سوم هرکدام به ترتیب 20 هزار درهم (5400 دلار) و 10 هزار درهم (2700 دلار) دریافت خواهند کرد. برنده این رقابت در جریان رویداد «ماه نوآوری امارات متحده عربی» در فوریه 2020 اعلام خواهد شد.

شرکت کنندگان در این رقابت با توسعه اپلیکیشن‌های بلاک چینی در مدت زمانی کوتاه به چالش کشیده خواهند شد. همچنین آن‌ها اجازه ندارند تا از اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهایی که پیش از این طراحی شده است، استفاده کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  روسیه، ارز دیجیتال روسی و گذر از تحریم‌های نفتی آمریکا

گفتنی است وزارت رفاه امارات مسئول توسعه و اجرای سیاست‌های اجتماعی و قانون‌گذاری در حوزه راهبردهای اجتماعی در امارات متحده عربی است. این وزارتخانه همچنین بر سازمان‌های رفاه اجتماعی نظارت دارد و سیاست‌های مشخصی در ارتباط با ازدواج و دیگر جنبه‌های زندگی در امارات وضع می‌کند.

استقبال امارات متحده عربی از بلاک چین

وزارت رفاه امارات به دنبال دستیابی به اهداف برنامه توسعه ملی امارات در چشم انداز 2021 است که در آن مباحث مهمی درباره توسعه اقتصادی و اجتماعی این کشور مطرح و خواستار حرکت به سوی یک اقتصاد متنوع و دانش بنیان شده است. در نوامبر 2018 این وزارتخانه در تلاش برای اجرای ابتکار عمل‌های بلاک چینی یک مدل مفهومی روی بلاک چین ProximaX Sirius راه اندازی کرد.

در ماه سپتامبر، وزارت بهداشت و پیشگیری از بیماری‌ها نیز یک سیستم بلاک چینی برای ثبت و به اشتراک گذاری اطلاعات مراقبت‌های بهداشتی راه انداخت. در اوایل سال جاری نیز دپارتمان دبی لند، بخش املاک و مستغلات شورای اجرایی دبی، در همکاری با بانک مشرق مستقر در امارات متحده عربی یک پلتفرم رهن مبتنی بر بلاک چین راه اندازی کرد.

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…