صفحه اول اخبار حرکت نئو به سمت اکوسیستم توکن‌ها

حرکت نئو به سمت اکوسیستم توکن‌ها

۰
0
حرکت نئو به سمت اکوسیستم توکن‌ها

مهندسان بلاک‌چین نئو به ذینفعان این شبکه بلاک‌چین امکان می‌دهند تا بتوانند از قابلیت‌های ایجاد توکن بهره‌مند شوند.
مرکز توسعه بلاک‌چین نئو اعلام کرد در همکاری با استارتاپ Liquefy یک اکوسیستم برای مدیریت و صدور توکن‌ها طراحی می‌کند. بر این اساس صاحبان انواع دارایی‌ها می‌توانند اوراق بهادار در قالب توکن را روی بلاک‌چین نئو ایجاد کنند.

شبکه بلاک‌چین نئو که قبلاً در «نئو و اقتصاد هوشمند: هنر کپی‌سازی چینی‌ها این بار در عرصه فناوری زنجیره بلوک» معرفی شده اصلاً با هدف مدیریت و ایجاد توکن برای دارایی‌ها و در نهایت تحول در اقتصاد ساخته شده است. به‌روزرسانی اخیر شبکه بلاک‌چین نئو که قرار است نسل سوم این فناوری را در اختیار علاقه‌مندان به این شبکه بلاک‌چینی قرار دهد، شرایط حرکت به سمت اکوسیستم توکن‌ها و اجرای آن‌ها را بسیار آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند. مدیرعامل استارتاپ Liquefy که طرف دیگر این همکاری است دراین‌باره می‌گوید: «تدوین یک استاندارد قابل قبول برای توسعه توکن‌های اوراق بهادار در همین ابتدای مسیر اقتصاد توکنی ضروری است. چیزی که نئو را از سایر بلاک‌چین‌ها متمایز می‌کند قابلیت NeoID است که می‌تواند داده‌های تشخیص هویت افراد را ضمن محافظت از حریم خصوصی آن‌ها بر روی بلاک‌چین ذخیره کند.»

این مطلب را از دست ندهید:  مدیریت دارو از تولید تا مصرف با فناوری بلاک چین

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اشاره می‌کند که همین قابلیت باعث می‌شود تا افراد بتوانند در بازارهای ثانویه فعالیت کنند.

فرایند فعلی انتقال اوراق بهادار ناکارآمد، پرزحمت و گران است و دلیل اصلی آن پراکندگی اطلاعات هویتی اشخاص حقیقی و حقوقی در پایگاه‌های داده مختلف است.

استارتاپ Liquefy با بهره‌گیری از بلاک‌چین نئو تلاش می‌کند این شکاف بین سنت و مدرنیته در معاملات مالی را برطرف کند. راهکار این استارتاپ می‌تواند در طیف وسیعی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری و محاکم قضایی مورد استفاده قرار بگیرد.

توسعه‌دهندگان بلاک‌چین نئو به اقتصاد مبتنی بر توکن متعهد هستند و در اوایل سال جاری میلادی مجمعی با عنوان دارایی دیجیتال را تشکیل دادند که هدفش جستجو و اشتراک بهترین دیدگاه‌ها درباره توکن‌های اوراق بهادار بود.

Cryptoninjas

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…