صفحه اول ماینینگ ساخت بزرگ‌ترین مزرعه استخراج بیت کوین در تگزاس آمریکا

ساخت بزرگ‌ترین مزرعه استخراج بیت کوین در تگزاس آمریکا

۰
0
ساخت بزرگ‌ترین مزرعه استخراج بیت کوین در تگزاس آمریکا

شرکت بیت مین مزرعه جدیدی برای استخراج بیت کوین تگزاس می‌سازد که بنا بر ادعاها بزرگ‌ترین مرکز استخراج رمز ارز در جهان است.
در گزارش خبری که از بیت مین منتشر شده این شرکت چینی در کنار یک شرکت کانادایی و همچنین بخش توسعه شهرداری راکدیل در تگزاس مسئول ساخت و راه‌اندازی این مزرعه استخراج اعلام شده‌اند.

در ادامه این گزارش روی همکاری با اقتصاد محلی و کسب‌وکارهای شهر کوچک راکدیل در تگزاس تاکید شده است. همچنین مقرر شده که از نیروی کار همین شهر برای اداره این مزرعه استخراج استفاده شود.

مساحت این مزرعه استخراج بیت کوین 33 هزار هکتار است و ظرفیت قابل استفاده آن فعلاً 25 مگاوات است که می‌تواند 50 مگاوات در آینده نزدیک و حتی 300 مگاوات در سال‌های بعد برسد. مکان این مزرعه استخراج متعلق به یک شرکت آمریکایی فعال در بخش آلومینیوم است که قبلاً در آن قبلاً کار ریخته‌گری انجام می‌شده است.

اما شرکت کانادایی DMG که سوی دیگر این همکاری است خدماتی از قبیل مدیریت میزبانی از دستگاه‌ها را ارائه می‌دهد و تلاش می‌کند کارایی این مزرعه استخراج را افزایش دهد.

این مطلب را از دست ندهید:  تاریخچه مختصر ماینینگ و ماینر در جهان رمز ارز ها

برق مصرفی در مزرعه استخراج بیت کوین از نیروگاه‌های همین شهر خریداری می‌شود و برای کارهای ساختمانی از شرکت‌های مرتبط در شهر استفاده خواهد شد. شرکت بیت مین در کنار راه‌اندازی این مزرعه استخراج تصمیم دارد در همکاری با سیستم آموزشی راکدیل، برنامه‌های آموزشی با تمرکز بر فناوری بلاک چین و ماینینگ رمز ارز را برای ساکنین این شهر ایجاد کند.

برنامه‌های بیت مین برای توسعه مزرعه استخراج در تگزاس آمریکا اولین بار در سال 2018 اعلام شد. شرکت چینی در آن زمان اعلام کرده بود می‌تواند 400 شغل جدید را در آن منطقه ایجاد کند. به علاوه 500 میلیون دلار در طی هفت سال در اقتصاد راکدیل تگزاس سرمایه‌گذاری خواهد شد.

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تمرکزگرایی و امنیت؛ تهدیدات استخر های استخراج

هرچقدر درصد بیشتری از علاقه‌مندان رمز ارزها به استخر های استخراج روی می‌آورند، احتمالاً ای…