صفحه اول اخبار تِنسنت با پلتفرمی جدید به میدان رقابت بلاک چین چین می‌آید

تِنسنت با پلتفرمی جدید به میدان رقابت بلاک چین چین می‌آید

۰
0
تِنسنت با پلتفرمی جدید به میدان رقابت بلاک چین چین می‌آید

غول اینترنتی چین که تنسنت نامیده می‌شود در حال ساخت پلتفرمی‌برای ارائه خدمات کلان است. علاوه بر این تنست در نظر دارد تا ابزارهای ضروری برای توسعه برنامه های بلاک چین را در اختیار کسب وکارها قرار دهد.

گزارشی که از سایت اینوستوپدیا (Investopedia) نقل شده نشان می‌دهد که در چین به بلاک چین به عنوان فرصتی نگاه می‌شود که می‌تواند از طریق حل مسئله تبادل و انتقال ارزش در یک وضعیت بی ثبات و ناامن منجر به ساخت یک سیستم اینترنت مطمئن تر شود.

هرروز تعداد بیشتری از مردم به این نکته اعتقاد پیدا می‌کنند که با محبوبیت روزافزون فناوری بلاک چین، اقتصاد دیجیتال رسمی‌تر و معتبرتر می‌شود و این باعث انصاف و شفافیت بیشتری در سطح جامعه خواهد بود.

بلاک چین برای تمام فصول

در ادامه این گزارش آمده است که TrustSQL از سه زنجیره اصلی، خدمات تولید و برنامه ها تشکیل شده است به همین دلیل امکان پشتیبانی از همه وظایف بلاک چین از قبیل دارایی های دیجیتال، کتاب های اشتراک گذاشته شده، مجوزهای اثبات کننده، معاوضه اوراق و تراکنش های مالکیت وجود دارد.

این مطلب را از دست ندهید:  چگونه مبتکر لذت بی‌پایان رانندگی از فناوری بلاک چین بهره می‌گیرد؟

تنسنت تاکنون نتوانسته جایگاه مناسبی برای خود در بازار بلاک چین پیدا کند و در قیاس با سایر غول های فناوری آسیا مثل سامسونگ یا بایدو که در حوزه پژوهش بلاک چین فعال بوده اند به عنوان یک بازنده در محیط دائماً در حال تغییر چین شناخته شده است.

اما این شرکت چینی که خود جزئی از گروهی موسوم به بت (BAT) است، برای پشتکارش در حوزه فناوری های ساختارشکن مالی معروف است. کارکنان این شرکت اکنون تمام تلاش خود را معطوف کرده اند تا بتوانند قبل از بانک های سنتی، بازارهای داخلی چین را روزآمد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…