صفحه اول اخبار تلگرام کیف پول آزمایشی گرام را منتشر می‌کند

تلگرام کیف پول آزمایشی گرام را منتشر می‌کند

۰
0
تلگرام کیف پول آزمایشی گرام را منتشر می‌کند

این فقط یک آزمایش است؛ تلگرام موافقت کرد تا مشخص شدن نتیجه دادگاه این شرکت با سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا صرفا یک نسخه آزمایشی از کیف پول گرام منتشر کند.اپلیکیشن پیام رسان تلگرام اعلام کرد، یک کیف پول دسکتاپ برای تست شبکه بلاک چین تلگرام ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند توکن آزمایشی نه واقعی این شبکه را از طریق یک ربات تلگرامی دریافت کنند. پس از اینکه کمیسیون سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا دادخواستی علیه تلگرام تنظیم کرد، این شرکت موافقت کرده است که توکن‌های گرام را به فروش نرساند و یا عرضه نکند.

تلگرام به سرمایه گذاران تعهد داده بود شبکه بلاک چین تلگرام، با اپلیکیشن پیام رسان آن در تاریخ 31 اکتبر ادغام شود. با انتشار کیف پول تست گرام این اقدام نیز به گونه‌ای انجام می‌شود.

این والت برای سیستم عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس در دسترس است. کاربران می‌توانند با ایجاد یک والت، کلیدهای خصوصی تنظیم کنند. همچنین کاربران می‌توانند گرام‌های آزمایشی را دریافت و ارسال کنند اما در حال حاضر این والت‌ها عاری از هرگونه ارزش واقعی هستند.

این مطلب را از دست ندهید:  کریستین لاگارد پیش‌بینی می‌کند: خیزش بزرگ به سمت رمز ارز ها

این والت فقط گرام را قبول می‌کند و هیچ نشانه‌ای از اینکه رمز ارزهای دیگر را حمایت کند، دیده نمی‌شود.

سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا پس از اینکه اعلام کرد توکن یک اوراق بهادار است، از دادگاه خواست تا جلوی فروش گرام را بگیرد. تلگرام به شدت این موضوع را تکذیب کرد و خواستار رفع این ممنوعیت شد.

تلگرام موافقت کرد که گرام‌های خود را عرضه نکند یا به فروش نرساند تا زمانی که دادگاه آن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ماه فوریه برگزار شود. سپس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و تلگرام یک بار و برای همیشه درباره این موضوع بحث خواهند کرد.

تلگرام ریسک زیادی درباره این اقدام کرده است، اگر راه اندازی متوقف شود، این شرکت مجبور است 7/1 میلیارد دلاری را که از سرمایه گذاران برای فروش توکن خصوصی گرام جمع آوری کرده است، برگرداند.

Decrypt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…