صفحه اول اخبار بلاک چین تلگرام تا آخر همین ماه راه اندازی می‌شود

بلاک چین تلگرام تا آخر همین ماه راه اندازی می‌شود

۰
0
بلاک چین تلگرام تا آخر همین ماه راه اندازی می‌شود

اپلیکیشن پیام رسان تلگرام تأیید کرده است که با پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز مرحله آزمایشی، بلاک چین خود را در اواخر ماه اکتبر 2019 راه اندازی خواهد کرد.

در حالی که هنوز مشخص نیست، پروژه لیبرا فیسبوک در سال 2020 با توجه به موانع قانون‌گذاری راه اندازی خواهد شد یا نه، پیام رسان تلگرام در حال تکمیل مراحل پایانی بلاک چین تلگرام (تان TON) و گرام (توکن اختصاصی تلگرام) است و اجرای این پروژه در هفته‌های پیشرو آغاز می‌شود.

تیم تلگرام اعلام کرده کهتان، پروژه بلاک چینی چند میلیارد دلاری این پیام رسان، به طور رسمی در پایان اکتبر 2019 پس از پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز مرحله آزمایشی به اجرا درخواهد آمد.

گزارش‌ها نشان می‌دهد، تلگرام به تمام سرمایه گذارانی که در فروش توکن گرام خود مشارکت کردند، نرم افزار تولید کلیدتان ارائه می‌دهد تا با ایجاد یک کلید عمومی، از آن برای دریافت توکن‌های گرام خود از این پلتفرم استفاده کنند. لازم است سرمایه گذاران کلیدهای عمومی خود را تا 16 اکتبر به تلگرام ارسال کنند و این کلیدها با استفاده از جزییاتی که به هر یک از سرمایه گذاران در توافق خرید توکن ارائه شده است، شناسایی می‌شوند.

همچنین، تلگرام اعلام کرده است که سرمایه گذاران نسبت به انتخاب اعتبارسنج‌ها مسئول هستند، به طوری که نه تلگرام و نه TON زمانی که این شبکه راه اندازی شد، به عنوان اعتبارسنج عمل نخواهند کرد.

این مطلب را از دست ندهید:  دعوت فرابورس از کارشناسان بلاک‌چین

تان با استفاده از الگوریتم اجماع اثبات سهام تحمل بیزانسی مقرون به صرفه، متعهد شده است که به بیش از 300 میلیون کاربر تلگرام امکان پرداخت فوق سریع، خدمات وی پی ان و غیره را با به کارگیری پروتکل شاردینگ ارائه دهد.

جالب اینجاست که پذیرش تان – TON در حال حاضر بیشتر هم شده است، به طوری که والت باتن (Button) زمین بازی آزمایشی رمز ارزی رایگان خود را روی شبکه باز تلگرام در اوایل ماه آگوست راه اندازی کرد. در اوایل ماه سپتامبر هم کوین بیس، صرافی رمز ارزی پیشرو در آمریکا، اعلام کرد که برنامه‌هایی را برای افزایش حمایت از توکن گرام دارد.

در ماه اکتبر سال 2019، BTCManager خبر داد، شرکت (Crypterium) یک پیشنهاد ویژه برای مشتریان خود دارد که می‌توانند در ازای رمز ارزهای پایداری مانند بیت کوین، گرام ذخیره کنند.

در حال حاضر، هیات مدیره TON اعلام کرد که گروه دیجیتال سوئیس که تحت نظارت نهاد بازرسی مالی این کشور فعالیت می‌کند در حال گفت‌وگو با صرافی‌های رمز ارزی در سرتاسر جهان برای تسهیل نقد شوندگی توکن گرام است.

BTCmanager

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…