صفحه اول رمز ارز پروژه های خبرساز مبتنی بر رمز ارز در سال 2019

پروژه های خبرساز مبتنی بر رمز ارز در سال 2019

۰
0
پروژه های خبرساز مبتنی بر رمز ارز در سال 2019

ممکن است پروژه های مبتی بر رمز ارز که به آنها اشاره می‌کنیم چندان مورد توجه شما نباشند، چراکه درباره همه آنها به طور جدی تبلیغ نشده است. با این وجود، با اطمینان می‌گوییم این پروژه‌ها در سال 2019 ارزش توجه دارند. 

همیشه لازم است درباره اتفاقاتی که در دنیای رمز ارزها رخ می‌دهد، به‌روز باشید. بسیاری از طرفداران و تریدرهای ارزهای دیجیتالی سال 2018 را پس از اینکه قیمت‌ها از افزایش تاریخی قیمت خود به شرایط بحرانی سقوط کرد، «زمستان رمز ارزها» نامیدند، اما با شروع بهار 2019، همه چیز تغییر کرده است.

بازار صعودی بازگشته است و بیت کوین، پدر  تمام رمز ارزها، بدون شک این مسابقه را آغاز کرده است. حالا پایان ماه آگوست است و بسیاری از علاقه‌مندان رمز ارزها از تکرار رویدادهای پاییز 2017 خبر می‌دهند.

5 رمز ارز برتر که در ادامه مورد بررسی قرار می‌گیرند، ممکن است از توجه شما دور باقی مانده باشند، چراکه همه این دارایی‌های دیجیتالی پیش از این ناشناخته بودند و به طور فعال نیز تبلیغ نمی‌شدند، اما با اطمینان می‌گوییم که این پروژه ها دارای فناوری هستند و ارزش این را دارند تا در پایان سال 2019 به آنها توجه شود.

شاخص‌های مختلفی که برای این گردآوری در نظر گرفته شده‌اند شامل فناوری: مبانی توسعه فناوری. به ویژه، تعداد از فناوری‌های ساختارشکن که آنها ارائه می‌دهند. تجارت: مشارکت‌های گسترده با غول‌های صنعت که پذیرش بیشتر بلاک چین در جهان را تسهیل می‌کنند.  جامعه: فعالیت جامعه از نظر انباشتگی مخاطب در سرتاسر شبکه‌های اجتماعی. پوشش رسانه‌ای: فعالیت‌های روابط عمومی هیجان‌انگیز و جاه‌طلبانه که یک شرکت برای مدت یک سال سازماندهی می‌کند. نمودارهای قیمت: قیمت توکن نباید بیش از اندازه ارزیابی شود یا ارزش آن ناچیز به حساب آید، (متغیر حجم/نسبت سرمایه در بازار) در حالی که پتانسیل رشد وجود دارد.

 

چین‌لینک

بدون شک، می‌توانیم چین‌لینک (Chainlink) را متمایز کنیم. در طول تابستان 2019 درباره این پروژه و رمز ارز آن صحبت‌های زیادی شده است. این پروژه در ژانویه سال 2019 آغاز شد و قیمت کوین آن به بیش از 10 برابر رسید و سود سرشاری را برای سرمایه‌گذارانی به ارمغان آورد که در مراحل اولیه در آن سرمایه‌گذاری کرده بودند.

این کوین در تمام صرافی‌ها قابل معامله است و حجم خوبی نزدیک به 80 میلیون دلار دارد. چین‌لینک یک سرویس ورودی و خروجی است که ارتباط بدون واسطه قابل اطمینان برای داده‌های بیرونی فراهم می‌آورد. این فناوری بسیار در بازار محبوب است، چراکه سرویس‌های ورودی و خروجی به عنوان کانال‌های داده برای قراردادهای هوشمند عمل می‌کنند. رویدادهای بسیاری در رابطه با چین‌لینک اتفاق افتاده که به رشد سریع این کوین کمک کرد. از اتفاقات رسانه‌ای پیرامون چین‌لینک می‌توان همکاری با گوگل و فهرست شدن در Coinbase Pro را اشاره کرد.

 

کوانت

کوانت (Quant) دومین پروژه ای است که باید به آن توجه شود. مانند پروژه قبلی، کوانت نیز از زمان آغاز در سال 2019، نرخ رشد خوبی داشته است. این پروژه توسط گارتنر، یک کارگزار در حوزه فناوری بلاک چین، نامگذاری شده است. شبکه کوانت یک شرکت پیشگام فناوری و ترکیبی از تجربه امنیت سایبری، صنعت و دولت است که توسعه فناوری‌های پیشرفته با ایجاد تعامل میان شرکت‌ها و مشتریان‌شان را فراهم می‌آورد.

این پروژه با SIA، پیشرو در صنعت طراحی اروپا، در ایجاد و مدیریت زیرساخت‌های فناوری، خدمات موسسات مالی، بانک‌های مرکزی، شرکت‌ها و بخش‌های عمومی در زمینه‌های پرداخت، کارت‌ها، سرویس‌های شبکه و بازارهای سرمایه همکاری دارد.

گروه SIA خدمات خود را در 50 کشور ارائه می‌دهد و بیش از 50 میلیارد تراکنش مالی در سال را مدیریت می‌کند. این همکاری به توسعه این شرکت کمک کرده و فناوری کوانت را به طور گسترده معرفی می‌کند.

 

کریدیتس

پروژه بعدی که باید در سال 2019 به آن توجه کنید، کریدیتس (Credits) است. این پروژه که در 10 روز گذشته، رتبه آن به بیش از 200 افزایش یافته بود، در حال حاضر در جایگاه 150، CMC قرار دارد. کریدیتس از پتانسیل بالایی برخوردار است. این پروژه در طول سال 2019 با بیش از 30 شرکت یکپارچه سازنده سیستم که راهکارهای مبتنی بر فناوری بلاک چین کریدیتس را به مشتریان نهایی خود ارائه می‌دهند، وارد همکاری شد.

این مطلب را از دست ندهید:  نگاهی به برخی از اظهارنظرها درباره رمز ارز ها در داووس

کریدیتس با وجود شرکای کوچک و متوسط در سرتاسر جهان، با غول‌های صنعتی مانند آی‌بی‌ام و لنوو نیز کار می‌کند. در سال 2019، این شرکت به طور جدی مشغول تکمیل توسعه پلتفرم بلاک چین خود بوده است و نخستین اپلیکیشن غیرمتمرکز و خدمات مبتنی بر آن را هم ارائه داده است.

کریدیتس در نظر دارد، توکن‌ها را تا پایان سال جاری میلادی به بلاک چین اختصاصی خود ارائه دهد. در میان خبرهایی که به چنین رشد سریعی کمک کرده است می‌توان تشخیص داد که توکن سوآپ در حال ارائه است و اخیرا جلسه AMA با پروژه‌های شناخته‌شده‌ای مانند Matic Network، QuarkChain و QuarkChain برگزار شده است.

 

کاسموس

کاسموس (Cosmos)، که اسپانسر آن ICF است، برای «تسهیل نسل بعدی فناوری بلاک چین» و ایجاد اینترنتی از بلاک چین‌ها راه‌اندازی شد. کاسموس همه انواع بلاک چین‌ها را با استفاده از «پروتکل ارتباط درون بلاک چینی» (IBC) یکپارچه می‌کند. پروژه های مرتبط یا جاسازی شده در شبکه کاسموس می‌توانند توکن‌ها را به طور مستقیم مبادله کنند.

کاسموس شبکه‌ای برای سازگاری بهتر میان تمام انواع بلاک چین‌ها است. ایده ایجاد این پروژه در سال 2017 به ذهن توسعه‌دهندگان آن خطور کرد. در آوریل 2017، توسعه‌دهندگان موفق شدند افزایش 17 میلیون دلاری را در کمتر از 30 دقیقه مدیریت کردند. ارزش اولیه این توکن در ICO، 1/0 دلار بود. حداکثر قیمت یک واحد اتم به 8 دلار رسید. گرچه این پروژه در سال 2017 راه‌اندازی شد، توکن‌های آن اخیرا به صرافی‌های رمز ارزی اضافه شده است.

 

شبکه ماتیک

از رمز ارز ماتیک (Matic) نیز نباید غافل ماند که توسط پروژه شبکه ماتیک انتشار یافت و برای حمایت از Coinbase و قرار گرفتن در بایننس Launchpad اضافه شد. این رمز ارز با افزایش 75 درصدی در روز در میان 10 رمز ارز برتر از نظر حجم مبادلات روزانه قرار گرفت.

قیمت توکن ماتیک با عبور از موانع در بازار رمز ارزها در اوایل سال 2019، زمانی که بیت کوین نتوانست قیمت بالاتر از 8 هزار دلار را حفظ کند، بیش از یک و نیم برابر افزایش یافت و به این ترتیب به فهرست 10 رمز ارز برتر از نظر سرمایه وارد شد.

ماتیک همچنین از Coinbase Ventures ، شاخه سرمایه‌گذاری جسورانه صرافی کوین‌بیس، بودجه دریافت کرده است. این همکاری به ماتیس این امکان را می‌دهد تا دیگر رمز ارزهای حمایت‌شده توسط این پلتفرم صرافی را با زنجیره‌های خود ادغام کند. به عبارت دیگر، کاربران والت کوین‌بیس می‌توانند از شبکه ماتیک برای انتقال و تجارت دارایی‌های دیجیتال استفاده کنند. شبکه ماتیک مجموعه‌ای از ابزارها برای مقیاس‌پذیری با بلاک چین‌های دیگر و بلاک چین‌های جانبی برای بلاک چین‌های موجود مانند اتریوم، در راستای بهبود سطح تعامل کاربران در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز است.

در پایان، با اطمینان می‌توانیم بگوییم که مهم نیست که در سال 2019  رویدادهای سال 2017 تکرار شود. تمام پروژه هایی که در این متن به آن اشاره شد، یک پایه فنی مستحکم برای اجرای فناوری‌های خود دارند که می‌تواند برای توکن‌ها تقاضا ایجاد کند و کاربرد آنها را در بلندمدت افزایش دهد.

عملیات ارتباط میان دو شبکه بلاک چین، اوراکل غیرمتمرکز، راهکارهای قابلیت همکاری، تراکنش سریع و مقیاس‌پذیری فوق‌العاده می‌تواند تمام صنعت بلاک چین را تقویت کند، چراکه آنها توسط شرکت‌های چندملیتی به کار گرفته می‌شوند.

Coin Speaker

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ابر رایانه گوگل مشکلی برای رمز ارزها ایجاد نمی‌کند

«ویتالیک بوترین» سازنده اتریوم درباره اینکه آیا پردازش ابر رایانه کوانتومی گوگل برای رمز ا…