صفحه اول اخبار وام با پشتوانه رمز ارز ، اکنون در 35 ایالت آمریکا

وام با پشتوانه رمز ارز ، اکنون در 35 ایالت آمریکا

۰
0
وام با پشتوانه رمز ارز ، اکنون در 35 ایالت آمریکا

شرکت SALT که با دریافت رمز ارز   به عنوان وثیقه به شما وام بر پایه دلار می‌دهد اکنون کسب و کارش را به 35 ایالت آمریکا گسترش داده است.

این شرکت که دفتر اصلی آن در کلرادو آمریکا واقع شده به متقاضیان اجازه می‌دهد با وثیقه رمز ارزی مثل بیت کوین وام بر پایه دلار بگیرند.

این مدل از وام دهی باعث می‌شود تا افراد نه تنها قدرت خرید معادل وثیقه خود داشته باشند بلکه از افزایش ارزش آن در آینده نیز بهره مند شوند.

اکنون که خدمات شرکت SALT علاوه بر کلرادو در ایالت هایی مثل فلوریدا، ویرجینیا، کارولینای شمالی و … نیز پراکنده شده، تعداد افراد بیشتری می‌توانند با دارایی رمز ارز  ی خودشان وام بگیرند.

مدیران این شرکت در طی یک گزارش اعلام کردند:

تاکنون بیشتر از 50 میلیون دلار در قالب وام به هفتاد هزار مشتری این شرکت پرداخت شده است. ما امیدواریم به زودی در 50 ایالت آمریکا شعبه هایی داشته باشیم.

بیل سین کلیر همچنین معتقد است با فناوری برجسته آن ها خیلی از افرادی که از خدمات بانکی محروم هستند می‌توانند با استفاده از دارایی های رمز ارزی خودشان برای دریافت وام به شکل ستنی استفاده کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  شتاب زنجیره بلوک هیبریدی در جاده تحول‌آفرینی سازمان‌ها

هرچند اخیراً شایعاتی پیرامون اسکم بودن شرکت SALT وجود داشته اما ایده آن که امکان دسترسی به خدمات وام دهی را برای میلیون ها نفر آسان تر می‌کند قابل تحسین و ستایش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…