صفحه اول ریپل آیا کنفرانس سوئل قیمت ریپل را دوباره افزایش می‌دهد؟

آیا کنفرانس سوئل قیمت ریپل را دوباره افزایش می‌دهد؟

۰
0
آیا کنفرانس سوئل قیمت ریپل را دوباره افزایش می‌دهد؟

برخی تریدرها ادعا می‌کنند ریپل به دلیل برگزاری کنفرانس سوئل (Swell) افزایش قیمت سال 2017 را دوباره تکرار می‌کند، در حالی که عده‌ای دیگر نسبت به این اتفاق تردید دارند.
تریدرها با بررسی رویداد سالانه سوئل که توسط ریپل برگزار خواهد شد و با نگاهی به دو سال گذشته آن و اشاره به نمودارها ادعا می‌کنند که قیمت XRP در حال ثبت افزایش قابل توجهی است.

کنفرانس سوئل قرار است در 7 تا 8 نوامبر سال جاری میلادی در سنگاپور برگزار شود.

در وب سایت این رویداد آمده است؛ سوئل به میزبانی ریپل، قابل‌اعتمادترین‌ها در سرویس‌های مالی، پرداخت، فناوری و سیاست‌گذاری را از سرتاسر جهان گرد هم می‌آورد تا واقعیت آنچه که در دنیای پرداخت وجود دارد و اهمیت آن را به اشتراک بگذارد.

یکی از تریدرهای رمز ارزها در پست توئیتری خود تصویری از یک نمودار ریپل از Trading View گذاشته است، با بیان اینکه XRP در حال تکرار مسیر سال 2017 است.

البته در پاسخ برخی از اعضای جامعه ریپل اعلام کرده‌اند که نسبت به این افزایش چشمگیر قمیت تردید دارند.

این مطلب را از دست ندهید:  ده بانک برتر آمریکایی به شبکه پرداخت ریپل می‌پیوندند

مسیر افزایش قیمت ریپل در دو سال گذشته

یکی دیگر از تریدرها به افزایش قیمت ریپل در دو سال گذشته تا بعد از رویداد سوئل اشاره کرده است. به گفته او، در سال 2017، قیمت XRP پیش از رویداد سوئل 115 درصد افزایش یافته است، در حالی که در سال 2018 این افزایش به 220 رسید.

به گزارش U.Today، پیش‌بینی‌های بیشتری برای بازار صعودی XRP وجود دارد و یکی از این پیش‌بینی‌ها می‌گوید که ریپل به دلیل سوئل شروع به افزایش قیمت خواهد کرد.

اما یکی دیگر از دلایل تاثیرگذار بر روی قیمت ریپل احتمالاً مهمانانی هستند که در این رویداد شرکت می‌کنند. بنیاد ریپل در دومین از کنفرانس سوئل با یک استراتژی بازاریابی هیاهوی خوبی پیرامون مهمانان این کنفرانس ایجاد کرد و در نهایت توانست از بیل کلینتون، رییس جمهور اسبق آمریکا برای سخنرانی در این کنفرانس دعوت کند.

U.today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ده بانک برتر آمریکایی به شبکه پرداخت ریپل می‌پیوندند

مدیریت خزانه‌داری بانک PNC و چند بانک دیگر آمریکایی از فناوری ساخته شده توسط ریپل برای پرد…