صفحه اول اخبار مانی گرام استفاده از ریپل را گسترش می‌دهد

مانی گرام استفاده از ریپل را گسترش می‌دهد

۰
0
مانی گرام استفاده از ریپل را گسترش می‌دهد

مانی گرام شرکت بین‌المللی انتقال پول، در حال حاضر با ارتقای کارآمدی بخش مبتنی بر ریپل (XRP) در حواله‌های فرا مرزی به دنبال گسترش سرویس‌های خود است.

به گفته «برد گارلینگهاس» مدیرعامل ریپل، مانی گرام به طور جدی به دنبال افزایش سرعت پرداخت‌هاست و این غول پرداخت در حال ایجاد سناریوهای مختلف با استفاده از XRP در کشورهای جدید است.

گارلینگهاس در سخنرانی هفته فین تک 2019 گفت «الکساندر هولمز» مدیرعامل مانی گرام تمایل خود را برای رشد سریع‌تر و گسترده‌تر خدمات ریپل اعلام کرده است.

گارلینگهاس ادامه داد با توجه به موفقیت مانی گرام در استفاده از سیستم On-Demand Liquidity، هولمز قصد دارد ریپل را به نقاط بسیاری که سرویس‌های مانی گرام استفاده می‌شوند، گسترش دهد. او گفت هولمز می‌خواهد ما سیستم On-Demand Liquidity را که پیش از این به عنوان xRapid شناخته می‌شد، در بازارهای بیشتر و با سرعت بیشتری راه اندازی کنیم، چرا که آنها تجربه خوبی در مکزیک داشتند و می‌خواهند آن را سریع‌تر و جدی‌تر گسترش دهند.

مدیرعامل ریپل همچنین توضیح داد در حالی که این قدم بزرگ رو به جلو و در مسیر درست است، ممکن است ساده‌ترین کار نباشد. با سیستم On-Demand Liquidity بانک‌ها و دیگر مؤسسات مالی از سطح قابل قبولی از نقدشوندگی که تراکنش‌های فرا مرزی را تسهیل و پرداخت‌ها را آسان می‌کند، استفاده کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  بیت کوین تهدیدی برای دلار آمریکا

این بدان معناست که یک بانک در یک کشور می‌تواند به راحتی ارز خود را به کشور دیگری ارسال و با استفاده از ویژگی XRP آن را به پول رایج کشور مقصد تبدیل کند.

با این وجود برای اینکه این اتفاق رخ دهد، ریپل باید با مقامات و قانونگذاران هر دو کشور همسو باشد و این اتفاق رخ نخواهد داد، مگر اینکه این ویژگی بتواند در یک حوزه قضایی جدید قرار بگیرد.

گارلینگهاس در این سخنرانی درباره امکان استفاده XRP در خارج از مانی گرام برای مؤسسات مالی نیز صحبت کرد. به گفته او، بانک‌ها می‌توانند از طریق XRP به آسانی به سرمایه و فرصت‌های شخصی در سرتاسر جهان دسترسی پیدا کنند، بدون اینکه نگران فرآیند تبدیل و نرخ پول رایج باشند.

در حال حاضر، برخی تحلیل گران معتقدند که فصل افزایش قیمت آلت کوین‌ها در راه است و اگر آنها درست گفته باشند، پیش بینی می‌شود که XRP برای این اقدام پیشرو خواهد بود.

Zycrypto

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…