صفحه اول اخبار ولادیمیر پوتین اثرگذارترین فرد صنعت بلاک چین!

ولادیمیر پوتین اثرگذارترین فرد صنعت بلاک چین!

۰
0
!ولادیمیر پوتین اثرگذارترین فرد صنعت بلاک چین

«چانگ پنگ ژائو» مدیرعامل صرافی بایننس، ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه را تاثیرگذارترین فرد در صنعت بلاک چین معرفی کرد.

ژائو که با عنوان CZ در جامعه رمز ارزها شناخته می‌شود، در مقاله‌ای در RBC News به ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه به عنوان تاثیرگذارترین فرد در فضای بلاک چین اشاره کرد. ژائو در ادامه گفت که معتقد است لایحه تنظیم مقررات ارزهای دیجیتالی می‌تواند در آینده‌ای قابل پیش بینی در فدراسیون روسیه تصویب شود.

ژائو همچنین با بیان اینکه بایننس ممکن است در برخی موارد اطلاعات کاربری را به قانون‌گذاران مالی روسیه ارائه دهد، به مجرمان هشدار داد که از این پلتفرم تجاری دور بمانند. او گفت به عنوان یک قانون، ما اطلاعات را در اختیار هیچ یک از تنظیم کنندگان مقررات به طور گسترده قرار نمی‌دهیم، اما در موارد فردی این کار را می‌کنیم؛ بنابراین اگر در جرم مشارکت می‌کنید، در بایننس ثبت نام نکنید.

ژائو در صحبت‌هایش به اینکه چگونه خانه‌اش را در سال 2014 فروخت تا بیت کوین بخرد پیش از اینکه قیمت آن از 600 به 200 دلار سقوط کند، اشاره کرد و تا به امروز که قیمت بیت کوین در محدوده 8 هزار دلار است، به این روند ادامه داده است. این داستان در واقع راهی برای توصیف اعتقاد او به این موضوع بود که به نظر می‌رسد مشهورترین رمز ارز جهان رشد قابل توجهی در پایان سال جاری خواهد داشت.

این مطلب را از دست ندهید:  استقبال دولت آلمان از فناوری بلاک چین

 

بایننس از روبل حمایت می‌کند

همان‌طور که کوین تلگراف گزارش داد، بایننس به زودی از روبل روسیه با اضافه کردن این ارز ملی به پلتفرم خود حمایت خواهد کرد. چانگ پنگ ژائو در اجلاس نوآوری‌های آزاد در مسکو که توسط دولت روسیه برگزار می‌شود، گفت بایننس به کاربران روسی اجازه می‌دهد تا رمز ارزها را به طور مستقیم با روبل خریداری کنند. در حالی که بایننس این موضوع را تأیید کرده است، اما درباره جزییات آن یا اینکه چرا روبل به عنوان نخستین همتای تجاری پول رایج – رمز ارز انتخاب شده است، توضیحی نداد.

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…