صفحه اول زنجیره بلوک تجارت مازاد انرژی در مناطق دورافتاده استرالیا با به کارگیری بلاک چین

تجارت مازاد انرژی در مناطق دورافتاده استرالیا با به کارگیری بلاک چین

۰
0
تجارت مازاد انرژی در مناطق دورافتاده استرالیا با به کارگیری بلاک چین

استارتآپ مبتنی بر بلاک چین پاور لجر در استرالیا از یک پلتفرم جدید برای تبادل ومعامله مازاد انرژی رونمایی کرده است که بدون واسطه افرادرا به همدیگر وصل می‌کند

براساس یک پست وبلاگی، پاور لجر آزمایش‌های خود را در خارج از یک منطقه شهری در غرب استرالیا، با هدف کمک کردن به این مناطق تجاری دورافتاده و مزارع کشاورزی برای بهبود بهره‌وری شبکه برق و کاهش هزینه‌های مرتبط آغاز کرده است.

به ویژه، پلتفرم بلاک چینی بدون واسطه پاور لجر در نظر دارد تا اجازه دهد این مناطق از مازاد انرژی خورشیدی خود درآمد کسب کنند. در حالی که تعرفه‌های موجود هیچ عواید مالی برای کسانی که انرژی خورشیدی استفاده نشده را در شبکه انرژی گسترش می‌دهند، ندارد.

«دیوید مارتین»، مدیرعامل و هم‌بنیانگذار پاور لجر اظهار کرد، سیستم فعلی انرژی بر پایه ایستگاه‌های برق مقیاس بزرگ تعبیه شده که انرژی را به مصرف‌کنندگانی که کیلومترها دورتر مشخص شده‌اند، می‌رساند و حتی برای رسیدن به مناطقی مانند ونگان‌هیلز و مورا نیاز به فشار انرژی بیشتر وجود دارد.

این مطلب را از دست ندهید:  10 پروژه مبتنی بر بلاک‌چین که ممکن است تخیلی به نظر برسند!

پاور لجر آزمایش‌های پلتفرم تجارت انرژی خود را در 9 سایت تجاری در ناحیه ونگان‌بالیدو و یک سایت در مورا راه‌اندازی می‌کند.

این پروژه در همکاری با انجمن مرکزی نوآوری‌های میدلندز و شرکت‌های مرتبط با انرژی مانند BSC Solar، Sonnen و CleanTech Energy اجرا می‌شود. این پلتفرم تجارت انرژی را میان اعضا شامل اداره‌های منطقه، مرکز CRC/Visitor ، مرکز درمانی، ورزشی، کشاورزان محلی، نانوایی‌ها و دیگران تسهیل می‌کند.

«استیو میسون»، مدیرعامل فناوری‌های مرکزی میدلندز اشاره کرد که این پلتفرم مبتنی بر بلاک چین ظرفیت ذخیره هزاران دلار در هزینه برق را با به کارگیری یک روش برای پیشگیری از هدررفت انرژی در مناطق روستایی دورافتاده ایجاد می‌کند.

در اواسط ماه آگوست، پاور لجر از تکمیل آزمایش مشارکتی یک سیستم بلاک چینی برای مازاد انرژی‌ در پی تعرفه‌های مصرفی در اوساکا، در همکاری با کانسای، شرکت نیروی برق ژاپنی، به اتمام رسانده است.

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا

سازمان گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا، در نظر دارد تا با استفاده از فناوری بلاک چین…