صفحه اول اخبار حراج ژتون‌های پیشنتوری (Patientory) باهدف ثبت مدارک پزشکی بر روی بلاک چین

حراج ژتون‌های پیشنتوری (Patientory) باهدف ثبت مدارک پزشکی بر روی بلاک چین

۰
0
حراج ژتون‌های پیشنتوری (Patientory) باهدف ثبت مدارک پزشکی بر روی بلاک چین

به نقل از Finance Magnatis، پیشنتوری یک استارتآپ آمریکایی در حوزه سلامت است که در بستر  بلاک چین (Blockchain) فعالیت می‌کند. این استارتآپ امروز از حراج ژتون های خودش خبر داده است. PTY یا همان ژتون های پیشنتوری به سرمایه گذاران اجازه می‌دهند تا در شبکه قدرتمند این استارتآپ امن که درواقع شبیه به یک دفترکل برای اکوسیستم بهداشت آمریکا عمل می‌کند اطلاعات پزشکی خود را مدیریت کنند.

هدف این پروژه رسیدن به یک پروتکل بیمار محور است که توسط امکانات  بلاک چین پشتیبانی شده و به اشخاص امکان می‌دهد تا در قالبی تعامل پذیر و ایمن بر پرونده های سلامت خود نظارت کنند.علاوه بر این استارتآپ پیشنتوری اطلاعات پزشکی بیماران در بیمارستان ها و مراکز بیمه را در یک نظام توزیع شده رمزگذاری می‌کند که باعث افزایش ضریب امنیتی آن نیز می‌شود.

ابتکاری نوین در پزشکی

شریسا مکفارلن که مدیریت پیشنتوری را بر عهده دارد بر این باور است که حرکت موفقیت آمیز ایالات متحده از مدل پول در ازای خدمت به سمت مدل ارزش مداری که اکنون وجود دارد مستلزم وجود یک زیرساخت فناوری اطلاعات در حوزه بهداشت و سلامت است که امکان پیوند بین کیفیت، کارایی و ارزش خدمات پزشکی را فراهم می‌کند.

این مطلب را از دست ندهید:  لذت فریلنسری را باید با فناوری زنجیره‌بلوک حس کنید

وی ادامه می‌دهد: “پیشنهاد ما نشان می‌دهد که پرداخت کنندگان ژتون درازای سرویس خدمات بهداشتی بهتری که دریافت می‌کنند، می‌توانند موجب افزایش انگیزه کارکنان صنعت بهداشت و درمان شوند.”

توسعه دهندگان نیز معتقد که انجام امور مراقبت از بیمار در بستر  بلاک چین (Blockchain) و انتقال اطلاعات پزشکی با استفاده از این صنعت، خدمات غیرضروری و آزمایش های تکراری را کاهش می‌دهد و درنتیجه از هزینه ها جلوگیری شده و ما شاهد بهبودهایی در کارایی چرخه تکرارشونده مراقبت از بیمار هستیم.

امروز درحالی که دگردیسی مفهوم سلامت دیجیتال در جریان است، استارتآپ پیشنتوری باافتخار از حراج ژتون های خود خبر می‌دهد و امیدوار است با تقویت جایگاه خود بتواند جامعه بهداشت و سلامت را به سمت استفاده از  بلاک چین ترغیب کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…