صفحه اول ICO پلتفرم تبلیغات پاپیروس (ICO): ایجاد اکوسیستم غیرمتمرکز در تبلیغات دیجیتال

پلتفرم تبلیغات پاپیروس (ICO): ایجاد اکوسیستم غیرمتمرکز در تبلیغات دیجیتال

۰
0
پلتفرم تبلیغات پاپیروس (ICO): ایجاد اکوسیستم غیرمتمرکز در تبلیغات دیجیتال

پاپیروس یک پلتفرم بلاک چین (Blockchain)  با دسترسی آزاد است که برای مقابله با مسائلی از قبیل ترافیک غیرواقعی، امنیت برند، سهم واسطه ها و عدم شفافیت در فضای تبلیغات ایجادشده است.

بازار 229 میلیارد دلاری تبلیغات دیجیتال با مشکلات مختلفی روبه رو است. اما استفاده از فناوری بلاک چین می‌تواند تا حد زیادی این مشکلات را برطرف کند.

پلتفرم پاپیروس در رأس هرم خدماتی که ارائه می‌دهد یک سیستم غیرمتمرکز نظارت بر روی چرخه پول در فرایند تبلیغات را برای تبلیغ دهندگان و تبلیغ گیرندگان فراهم می‌کند.

ضمن اینکه داده های جمع آوری شده در طی نظارت بر روی ساختار بلاک چین ذخیره می‌شود، از قراردادهای هوشمند هم برای اطمینان از اجراشدن قوانین استفاده خواهد شد.

برخی از این قوانین که می‌تواند در قراردادهای هوشمند گنجانده شود عدم پرداخت پول به تبلیغ گیرندگانی است که با استفاده از ترافیک غیرواقعی آمار مشاهده تبلیغات را افزایش داده اند یا تخریب برند تبلیغ دهندگان که باعث جریمه می‌شود.

چگونگی عملکرد پلتفرم تبلیغات پاپیروس

از دیدگاه فناوری عملکرد این پلتفرم بلاک چینی را می‌توان در چهار بخش بررسی کرد.

بخش اول مربوط به زیرساخت این پلتفرم است که بر روی اتریوم قرارگرفته و از ویژگی های فعلی و آینده اتریوم مثل پشتیبانی از zkSNARKs، طرح Casper و … بهره خواهد گرفت.

در بخش دوم سازندگان پلتفرم بلاک چینی پاپیروس از پروتکلی مشابه با پروتکل Lightning استفاده خواهند کرد که به آن ها امکان کاهش هزینه های داخل شبکه را می‌دهد. دلیل این اقدام تعداد میلیاردها کلیک تبلیغاتی است که در هر ساعت به وجود می‌آید و هزینه بسیار زیاد اجرای قراردادهای هوشمند بین آن ها.

در بخش سوم همان طور که قبلاً هم گفتیم یک مخزن داده امن و شفاف بلاک چینی قرار دارد که البته باز با هدف کاهش هزینه ها بر روی شبکه بلاک چینی رمز ارز هایی مثل Filecoin یا Storj ذخیره خواهد شد. در این مخزن داده هر بار کلیک و نمایش تبلیغ به صورت یک رویداد ذخیره خواهد شد.

این مطلب را از دست ندهید:  پلتفرم پزشکی مدی‌چین (ICO): هر بلوک ضامن یک زندگی است

درنهایت آخرین بخش پلتفرم تبلیغات پاپیروس ارائه امکانی برای شناخت هویت دیجیتال اعضای این اکوسیستم تبلیغاتی است که می‌تواند با استفاده از پروژه هایی مثل Civic  اجرا شود.

نکات مهم برای سرمایه گذاری در پاپیروس + مشخصات فنی

دو توکن PRP و PPR توسط پلتفرم تبلیغات پاپیروس معرفی می‌شوند که توکن اول در مرحله آزمایشی پلتفرم و دومی‌توکن نهایی است که برای فعالیت درون این اکوسیستم استفاده می‌شود.

البته در آینده توکن های نوع اول قابل مبادله با توکن های نوع دوم هستند. ازآنجایی که توکن ها بر اساس استاندارد ERC20 طراحی شده اند امکان اضافه شدن آن به برخی از صرافی ها ازجمله Coinbase وجود دارد.

در بحث توزیع توکن های PRP، هشتاد درصد در مرحله صدور توکن ها فروخته خواهد شد و بیست درصد در اختیار گروه سازنده پلتفرم تبلیغات دیجیتال پاپیروس قرار خواهد گرفت.

نام توکن

PPR – PRP

قیمت توکن

1 توکن = 0.055 دلار آمریکا

پلتفرم

اتریوم

شروع ICO

21 مارس 2018

پایان ICO

31 می‌2018

مدیرعامل

عابد جان محمد (لینکدین)

بنیان گذار

ایگور آلفروف (لینکدین)

مقاله سفید

بخوانید

تاپیک در Bitcoin Talk

بخوانید

صفحه ICO

خرید کنید

هشدار⚠️: آی آر بلاک چین مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ندارد. لطفاً پس از تحقیقات کافی و گردآوری اطلاعات صحیح سرمایه گذاری در ICO ها را شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

نگاهی به STO ؛ رقیب جدی ICO

ICO شیوه جدیدی برای تامین مالی جمعی مبتنی بر توکن های رمزنگاری شده است که از چند سال پیش م…