صفحه اول اخبار شرکت اوراکل امکان استفاده از ساختار بلاک چین را برای همگان امکان‌پذیر کرد

شرکت اوراکل امکان استفاده از ساختار بلاک چین را برای همگان امکان‌پذیر کرد

۰
0
87
شرکت اوراکل امکان استفاده از ساختار بلاک چین را برای همگان امکان‌پذیر کرد

شرکت اوراکل خدمات ابری بلاک چینی (Blockchain)  را در اختیار عموم گذاشت. اکنون همه می‌توانند با پرداخت وجه از این راهکار سازمانی بلاک چینی استفاده کنند.

اوراکل به عنوان یکی از تولیدکنندگان نرم افزار و پیشتاز در فناوری های رایانه ای از اولین نسخه بلاک چین ابری رونمایی کرد. این محصول جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا درست مثل یک اسباب بازی با محیط بلاک چین سر و کله بزنند!

امیت زاوری که یکی از مدیران خدمات ابری اوراکل است در همین زمینه می‌گوید:

ما سال گذشته این محصول بلاک چینی را فقط در اختیار بانک ها و شرکت های فعال در بخش زنجیره تامین گذاشتیم و امسال این افتخار را داریم تا آن را در اختیار همگان قرار دهیم.

این خدمت جدید از طرف شرکت اوراکل با پلتفرم ذخیره سازی ابری این شرکت که از محبوبیت قابل توجهی هم برخوردار است متصل شده تا کاربران با آسودگی بیشتر با آن کار کنند.

مدیران اوراکل معتقدند اگرچه محصول بلاک چینی شان در مراحل اولیه رشد به سر می‌برد اما به هیچ عنوان نباید درباره کاربردهای آن تردید داشت.

این مطلب را از دست ندهید:  فناوری زنجیره بلوک چه جایگاهی در صنعت خودرو دارد؟

این محصول شرکت اوراکل که در واقعی ترکیبی از سَس (نزم افزار به عنوان خدمات دهنده) و پَس (پلتفرم به عنوان خدمات دهنده) است به توسعه دهندگان امکان می‌دهد تا برای قراردادهای هوشمند کدنویسی کنند، اجرای آن ها را آزمایش کنند، به دفترکل درخواست (Query) ارسال کنند و از شبکه های بلاک چینی شان نگه داری کنند.

به علاوه توسعه دهندگان می‌توانند امکانات نرم افزاری از قبیل رهگیری و ردیابی محصولات، تأیید اصالت، احراز هویت و … را نیز انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

بررسی روند پیشرفت فناوری بلاک‌چین در سال ۱۳۹۷

با معرفی بلاک‌چین در میان جوامع و ورود این تحول به ایران و همچنین مورد توجه قرار گرفتن آن …