صفحه اول اخبار اپرا پرداخت‌های بیت کوین را به مرورگر خود اضافه کرد

اپرا پرداخت‌های بیت کوین را به مرورگر خود اضافه کرد

۰
0
اپرا پرداخت‌های بیت کوین را به مرورگر خود اضافه کرد

مرورگر اپرا امکان پرداخت بیت کوین و تران را به اپلیکیشن اندروید خود اضافه کرده است و کاربران می‌توانند به صورت مستقیم با والت داخلی آن کار کنند.

به این ترتیب کاربران اندرویدی اپرا می‌توانند به طور مستقیم پرداخت‌های بیت کوین را از طریق والت داخلی آن و با اپلیکیشن‌های غی متمرکز روی بلاک چین تران انجام دهند. این اقدام شفافیت رمز ارزها را در میان کاربران این مرورگر که ادعا می‌کند 300 میلیون کاربر دارد، افزایش می‌دهد.

«چارلز هامل» رییس بخش رمز ارزها در اپرا به کوین دسک در این باره گفت که بیشتر مردم درباره بیت کوین شنیده‌اند، بنابراین برای ما مهم بود که از آن حمایت و گروه‌های بزرگتر را با این ویژگی بیشتر آشنا کنیم.

از پنج مرورگر برتر کروم، سافاری، سامسونگ اینترنت، اپرا و مرورگر UC، اپرا تنها مرورگر دارای والت است و در حال حاضر این یکی دیگر از فناوری‌هایی است که یکی از قدیمی‌ترین اپلیکیشن‌های وب به سمت آن رفته است.

با این وجود، به لحاظ فنی این محصول قدیمی (اپرا بیش از دو دهه پیش به عنوان یک پروژه تحقیقاتی راه‌اندازی شد) مستقر در نروژ در سال گذشته به رمز ارزها روی آورد و به طور مرتب والت خود در تلفن‌های همراه و رایانه‌ها توسعه می‌دهد.

این مطلب را از دست ندهید:  آیا بازی سازان مستقل می توانند از فناوری زنجیره بلوک استفاده کنند؟

اپرا در ماه جولای سال 2018 برای اندروید یک والت دیجیتال اتریوم برای وب 3.0 ارائه داد که چشم انداز اینترنت آینده غیر متمرکز ساخته شده روی یک بلاک چین است. اپرا سپس در ماه اکتبر مطالعه درباره فرصت‌های رشد بلاک چین را با مشاوران خدمات مالی Ledger Capital آغاز کرد.

از آن زمان اپرا، اپلیکیشن IOS سازگار با رمز ارزها، مرورگر رایانه با پشتیبانی والت داخلی را معرفی کرد و با یک کارگزار رمز ارز سوئدی برای فروش اتر مشارکت کرد.

هامل با اشاره به اینکه اپلیکیشن‌ها هم اکنون برای پذیرش وب 3 همگام و بهینه شده‌اند، گفت با این حال چالش‌های زیادی پیرامون به کارگیری بیت کوین در این مرورگر وب وجود داشته است.

Coindesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…