صفحه اول ماینینگ دستگاه‌های جدید استخراج 70 تراهش بر ثانیه را پردازش می‌کنند

دستگاه‌های جدید استخراج 70 تراهش بر ثانیه را پردازش می‌کنند

۰
0
دستگاه‌های جدید استخراج 70 تراهش بر ثانیه را پردازش می‌کنند

شرکت‌های بیت مین (Bitmain) و کنان کریتیو (Canaan Creative) از ارائه دستگاه‌های جدید استخراج با قدرت پردازش 58-73 تراهش بر ثانیه خبر دادند.

اجلاس جهانی ماینینگ دیجیتال 2019، پس از میزبانی از یک رویداد بزرگ با حضور ماینرهای ارزهای دیجیتالی از سرتاسر جهان به پایان رسید. بسیاری از کسب‌وکارها در حوزه استخراج مانند بیت مین، جنسیس ماینینگ، Bitcoin.com، Btc.com، Btc.top، Viabtc و Poolin در این رویداد حضور یافتند. در طول این اجلاس، بیت مین اعلام کرد که دو دستگاه ماینر جدید که با سرعت 70 تراهش بر ثانیه پردازش می‌کنند، ارائه می‌دهد.

بر اساس اعلام بیت مین دستگاه جدید Antminer S17+ با قدرت پردازش 73 تراهش بر ثانیه و میزان بهره‌وری انرژی 40 ژول بر تراهش ارائه می‌شود. این سازنده چینی دستگاه‌های ماینر همچنین گفت که قدرت پردازش Antminer T17+، 64 تراهش بر ثانیه و مصرف انرژی آن حدود 50 ژول بر ثانیه است. قیمت دستگاه S17+ حدود 2 هزار 833 دلار است و این شرکت می‌گوید این دستگاه‌ها در نخستین هفته از ماه دسامبر ارسال می‌شوند. T17+ نیز در همان زمان ارسال خواهد شد و قیمت‌های پیش سفارش این مدل ارزان‌تر 1802 دلار برای هر دستگاه است.

این مطلب را از دست ندهید:  انتخاب بهترین دستگاه ماینر در کارگاه آموزشی گلدان‌داری

کنان نیز به تازگی از ارائه دو دستگاه Avalonminer با نام‌های A1146 و A1166 خبر داده است. برخلاف Antminers جدید بیت مین، دستگاه‌های ماینر کنان در حال حاضر برای خرید در وب سایت این شرکت قرار ندارند و مشتریان تنها می‌توانند سری 10 را خریداری کنند. کنان اخیراً مدل‌های 1066 را راه اندازی کرده است که ادعا می‌کند توانایی پردازش 50 تراهش بر ثانیه را دارد و 3250 وات انرژی مصرف می‌کند. بر اساس اعلام وب سایت این شرکت، پیش سفارش‌های مدل 1066 در ماه نوامبر ارسال می‌شوند و قیمت هر دستگاه 1390 دلار است.

دستگاه‌های استخراج پرقدرت A1146 و A1166 کنان توسط این شرکت در یک اجلاس ماینینگ در چنگدو چین رونمایی شدند. سری A1146 با سرعت بین 58 تا 61 تراهش بر ثانیه پردازش می‌کند. سری حرفه‌ای A1166 هم با سرعت پردازش 70 تراهش بر ثانیه و بهره‌وری انرژی 47 وات در تراهش کار می‌کنند. بر اساس گزارش‌ها، کنان هنوز قیمت‌ها یا اینکه چه نوع تراشه‌هایی به کار گرفته شده را اعلام نکرده است. نمونه‌های اولیه سری 11 دستگاه‌های کنان به شرکت کنندگان در این اجلاس نشان داده شد.

news.bitcoin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تمرکزگرایی و امنیت؛ تهدیدات استخر های استخراج

هرچقدر درصد بیشتری از علاقه‌مندان رمز ارزها به استخر های استخراج روی می‌آورند، احتمالاً ای…