صفحه اول ماینینگ سری جدید دستگاه‌های ماینر بیت کوین معرفی شدند

سری جدید دستگاه‌های ماینر بیت کوین معرفی شدند

۰
0
سری جدید دستگاه‌های ماینر بیت کوین معرفی شدند

بیت‌مین، یکی از سازندگان برتر دستگاه‌های ماینر در جهان، با انتشار دو مدل ماینر بیت کوین جدید با نام‌های S17e و T17e گام دیگری در این بخش برداشت.
براساس بیانیه‌‌ای که در 6 سپتامبر در وبلاگ بیت‌مین منتشر شد، این دستگاه‌های ماینر جدید در تاریخ 9 سپتامبر به فروش گذاشته شدند. مثل همیشه، به‌روز رسانی عملکرد این دستگاه‌ها به موقع و زمانی که سختی شبکه برای ماینینگ بیت کوین و کسب پاداش افزایش می‌یابد، اتفاق افتاده است.

بیت‌مین درباره جزییات این دستگاه‌ها نیز مطرح کرد، میزان توان پردازشیAntminer S17e جدید 64 تراهش بر ثانیه و بهره‌وری انرژی آن 45 ژول بر تراهش است. همچنین توان پردازشی مدل T17e 53 تراهش بر ثانیه و بهره‌وری انرژی آن 55 ژول بر تراهش است.

بین این دو مدل، T17e قیمت مناسب‌تری دارد، هرچند توان پردازشی و مجموع بهره‌وری انرژی آن کمتر است. با توجه به صورت‌حساب مصرف انرژی، T17e قطعا می‌تواند گزینه مناسب‌تری در کوتاه‌مدت باشد.

در حال حاضر، Antminer S17e به قیمت 2748 دلار امریکا به فروش می‌رسد، در حالی که T17e به طور قابل‌توجهی با قیمت کمتر یعنی 1665 دلار فروخته می‌شود. نخستین سری از این دستگاه‌های جدید به طور کامل به فروش رفته است و انتظار می‌رود که بین تاریخ اول تا دهم نوامبر ارسال شود.

این مطلب را از دست ندهید:  تاریخچه مختصر ماینینگ و ماینر در جهان رمز ارز ها

هر سری از این دستگاه‌های ماینر در یک روز به فروش می‌رسند. خرید در روزهای 9، 10 و 11 سپتامبر برابر با تحویل آن به ترتیب بین روزهای اول تا 10، 11 تا 20 و 21 تا 30 نوامبر خواهد بود.

به گزارش آی آر بلاک چین، شرکت بیت‌مین در اوایل سال جاری میلادی هم از تراشه جدیدی برای دستگاه‌های ماینر خود رونمایی کرد. این تراشه هفت نانومتری با نام BM1397 به این شرکت چینی امکان داده تا رکوردهای جدیدی در بخش انرژی و عمکلرد از خودش به جای بگذارد.

ethereumworldnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تمرکزگرایی و امنیت؛ تهدیدات استخر های استخراج

هرچقدر درصد بیشتری از علاقه‌مندان رمز ارزها به استخر های استخراج روی می‌آورند، احتمالاً ای…