صفحه اول رپورتاژ آگهی ماینرتک ؛ آموزش، خرید و کسب درآمد با ماینینگ رمز ارز

ماینرتک ؛ آموزش، خرید و کسب درآمد با ماینینگ رمز ارز

۰
0

ماینینگ یا استخراج رمز ارز کم کم جای خود را به عنوان صنعتی بزرگ در ایران باز می‌کند. ماینرها، با تهیه دستگاه‌های اسیک (Asic) و اتصال آن‌ها به شبکه بلاک چین بیت کوین، با کمک به فرایند تراکنش‌های شبکه، مقداری بیت کوین هم پاداش می‌گیرند. امروزه شرکت‌های زیادی هستند که به شما برای تمامی یا بخش‌هایی از این صنعت مشاوره و خدمات ارائه می‌دهند. خدماتی که فروش ماینر، نگهداری ماینر شما در فضاهایی اختصاصی به نام فارم، خرید و فروش بیت کوین و… را شامل می‌شود.

گروه ماینرتک هم با ارائه کلیه خدمات ماینینگ، از جمله فروش ماینر، تهیه، طراحی و اجرای انواع فارم‌های نگهداری از ماینر، باکس یا کانتینرهای اختصاصی ساخته شده برای نگهداری ماینرها، فروش انواع والت سخت افزاری و امکان مشاوره تمام وقت و… یکی از بهترین گزینه‌ها برای ورود به دنیای استخراج رمزارزهاست.

اعضای این تیم، که افرادی با تجربه در صنعت ماینینگ هستند، از تمامی تجربه خود بهره می‌برند تا از صفر تا صد ماینینگ در کنار شما باشند.

از خرید و فروش ماینر گرفته، تا قرارگیری ماینر شما در فارم پیشنهادی شرکت، ایجاد ولت یا کیف پول رمز ارزی شما و… به علاوه امکان نظارت شفاف مشتریان در همه مراحل از جمله خدمات ماینرتک است.

ماینرتک ؛ آموزش، خرید و کسب درآمد با ماینینگ رمز ارز

اما ماینرتک، فقط بنگاهی تجاری نیست، با نگاهی به سایت شرکت، متوجه می‌شوید که هدف ماینرتک فروش بیشتر و بیشتر نیست، بلکه ارائه مطالب به روز آموزشی از دیگر خدماتی است که سایت شرکت ارائه می‌دهد. در این بخش مباحث پایه و بنیادین صنعت استخراج و بازار رمز ارز در سلسله مقاله‌هایی در دسترس عموم قرار گرفته‌اند.

از دیگر بخش‌های ماینرتک، قسمت اخبار روز است که اخبار به روز و منتخب صنعت استخراج و به طور کلی هرچه که مربوط به حوزه تجارت رمزارزها می‌شود را در بر می‌گیرد که در بخش اخبار روز این سایت قابل دسترسی برای عموم و به صورت رایگان است.

پس اگر شما هم به دنبال خرید ماینر و دیگر خدمات استخراج و تجارت رمز ارز هستید، حتماً به سایت و شبکه‌های اجتماعی ماینرتک سری بزنید.

این یک رپورتاژ آگهی است و صرفا با هدف معرفی یک محصول/خدمت نوشته شده است. آی‌آر بلاک چین کیفیت، کمیت و دقت محصول/خدمت معرفی شده را رد یا تایید نمی‌کند. لطفا قبل از استفاده از محصول/خدمت معرفی شده کاملا درباره آن تحیقیق کنید. آی‌آر بلاک چین هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال سود یا ضرر احتمالی شما ناشی از محصول/خدمت معرفی شده در این رپورتاژ آگهی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، محلی برای ارائه ایده‌های بلاک چینی

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، بلاک چین و اقتصاد در 22 آبان 98 و با هدف ایجاد فضایی برای …