صفحه اول زنجیره بلوک دریافت مدرک کارشناسی ارشد در فناوری بلاک چین

دریافت مدرک کارشناسی ارشد در فناوری بلاک چین

۰
0
دریافت مدرک کارشناسی ارشد در فناوری بلاک چین

دانشگاه مالت که مجوز صدور مدرک تحصیلی در بخش‌های دفتر کل توزیع شده، تنظیم مقررات، مدیریت قراردادهای هوشمند و تعیین چارچوب برای راه‌اندازی عرضه اولیه سکه را از سوی دولت دریافت کرده است، دوره کارشناسی ارشد نیز برای بلاک چین برگزار می‌کند.

دوره کارشناسی ارشد بلاک چین و فناوری دفتر کل توزیع شده دانشگاه مالت در ماه اکتبر با حدود 35 دانشجو شروع شده و یکی از معدود برنامه‌های آموزشی است که در جهان اجرا می‌شود.

این آخرین اقدام جزیره مالت از زمانی است که علاقه‌مندی عجیبی به فناوری بلاک چین نشان داده، تلاشی که در حال حاضر وارد سال دوم خود می‌شود.

در آوریل 2017 «جوزف موسکات» نخست وزیر مالت برنامه‌های خود را برای ایجاد یک نوآوری جهانی در فناوری بلاک چین اعلام کرد. این یک تضاد کامل با عکس‌العمل دولت‌ها نسبت به دفتر کل توزیع شده را نشان داد، دولت‌هایی که در حال حاضر نیز نسبت به پردازش آن عقب مانده‌اند.

اما ساکنین مالت سریع حرکت می‌کنند. قانون‌گذاران شروع به تصویب قوانین موافق بلاک چین کرده‌اند و بازیگردانان برجسته صنعت شامل بایننس، بزرگ‌ترین صرافی رمز ارزها به لحاظ حجم، و OKEx اعلام کرده‌اند به این جزیره نقل مکان خواهند کرد.

این مطلب را از دست ندهید:  پلتفرم بلاک چینی aelf وارد بازار کره جنوبی می‌شود

در کمتر از یک سال این برنامه در حال سوددهی است. شرکت‌های رمز ارزی مطمئن شده‌اند و کسب‌وکارهای بیشتری در راه هستند.

اما «جاشوا ایلول» مدیر برنامه کارشناسی ارشد و همچنین از مقامات مالت به کوین دسک گفت که علاوه بر 15 شرکت که در حال حاضر به دانشجویان درس فناوری دفتر کل توزیع شده کمک می‌کنند، تقاضای قابل توجهی برای ارائه درس‌های قراردادهای هوشمند، عرضه اولیه و پروژه‌های تحت هدایت دولت نیز وجود دارد.

بسیاری از مشاغل به دنبال کارکنان متخصص و مسلط در حوزه بلاک چین هستند. جاشوا ایلول در اجتماع سالانه DELTA در مالت که سوم اکتبر برگزار شد، به دانشجویان اعلام کرد، او دوره کارشناسی ارشد دفتر کل توزیع شده را آغاز نموده و آن‌ها را متخصصان آینده بلاک چین و دفتر کل توزیع شده خطاب کرد که قرار است این فناوری را البته با کمک اندکی از سوی دولت، در این جزیره به پیش ببرند.

Coindesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا

سازمان گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا، در نظر دارد تا با استفاده از فناوری بلاک چین…