صفحه اول اخبار پلتفرم صرافی لوکال بیت کوینز و مقررات جدید برای تأیید هویت

پلتفرم صرافی لوکال بیت کوینز و مقررات جدید برای تأیید هویت

۰
0
پلتفرم صرافی لوکال بیت کوینز و مقررات جدید برای تأیید هویت

پلتفرم صرافی لوکال بیت کوینز (LocalBitcoins) مقررات جدیدی برای تأیید هویت کاربران این صرافی وضع می‌کند.پلتفرم صرافی ، لوکال بیت کوینز از سال 2012 تاکنون توانسته کاربران بسیاری را به سمت خودش جذب کند. مسئولان این پلتفرم صرافی هفته پیش یادداشتی در وب‌سایت آن منتشر کردند که نشان دهنده دلایل وضع این مقررات جدید است.

در جدیدترین نسخه از رهنمودهای ضدپولشویی (5AMLD) که در اتحادیه اروپا به تصویب رسیده و برای کشورهای این حوزه لازم الاجرا است، به رمز ارز ها، والت ها و پلتفرم‌های صرافی نیز پرداخته شده است.

دفتر اصلی لوکال بیت کوینز در هلسینکی فنلاند است و همین نکته باعث شده تا یکی از نهادهای مؤثر در تدوین رگولاتوری برای رمز ارزها و مخصوصاً بیت کوین باشد.

مدیران این پلتفرم صرافی با شعار «بیت کوین را همه جا ببرید» بر این باورند که با تدوین مقررات جدید شفافیت بیشتری در استفاده از بیت کوین ایجاد می‌شود و دولت‌ها نمی‌توانند این رمز ارز را به استفاده در پولشویی متهم کنند و اینها خودش به معنی تحقق این شعار است.

تغییرات جدید در پلتفرم صرافی لوکال بیت کوینز

تیم لوکال بیت کوینز مطمئن هستند که این تغییرات جدید به نفع تریدرها است و فضای ایمن‌تری برای تریدینگ به وجود می‌آورد.

این مطلب را از دست ندهید:  در این صرافی اسلامی فقط با کوین‌های حلال کار می‌کنند

آن‌ها در قالب یک اطلاعیه درباره این تغییرات جدید نوشته‌اند:

مهم‌ترین تغییراتی که به زودی در لوکال بیت کوینز شاهد خواهید بود مربوط به بهبود فرایند ثبت نام ایجاد حساب‌های کاربری جدید و فرایندهای تأیید هویت است که شامل برداشت از والت و تأیید مبتنی بر حجم معاملات است.

همچنین برای کاربران فعلی این پلتفرم صرافی که رفتار قانونمند داشته‌اند شرایطی فراهم می‌شود تا بتوانند راحت‌تر خودشان را با این قوانین تطبیق دهند.

البته حرکت لوکال بیت کوینز به سمت رگولاتوری از چند سال پیش و با معرفی ویژگی ثبت اطلاعات هویتی به صورت اختیاری شروع شد.

بعدتر افرادی که حجم معاملات رمز ارزی بزرگتری داشتند ملزم شدند تا یک نسخه کپی از مدرک هویتی خودشان را به این پلتفرم صرافی ارسال کنند.

اخیراً هم خبرهای مبنی بر حملات فیشینگ به لوکال بیت کوینز بر روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت که شاید یکی دیگر از دلایل جدی توجه به تدوین قوانین سفت و سخت‌تر از جانب این پلتفرم صرافی باشد.

news.bitcoin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…