صفحه اول لایت‌کوین اتهام‌هایی به رمز ارز لایت کوین در تولد 8 سالگی

اتهام‌هایی به رمز ارز لایت کوین در تولد 8 سالگی

۰
0
اتهام‌هایی به رمز ارز لایت کوین در تولد 8 سالگی

در حالی لایت کوین تولد 8 سالگی‌اش را جشن گرفت که «چارلی لی» بنیان‌گذار آن مجبور شد در پاسخ به ترس، عدم اطمینان و تردید درباره این آلت کوین با توییت‌هایی از خود دفاع کند.

«چارلی لی» اعلام کرده شبکه لایت کوین هشت سال است که سرپا مانده و به‌طور مداوم بدون خرابی کار کرده است. در حال حاضر بیش از 500 میلیارد دلار ارزش تراکنش‌های انجام شده LTC است. نگاه ما به 8 سال آینده و حتی بیشتر از آن است.

 

بودجه لایت کوین تا دو سال آینده کافی است

در نخستین پاسخ به این پست تولد، بلافاصله شایعه ورشکستگی این شرکت مطرح شد که «چارلی لی» دراین‌باره گفت شرکت لایت کوین در آستانه ورشکستگی نیست. به این دروغ‌های احمقانه توجه نکنید. ما پول کافی برای دو سال آینده داریم.

این گمانه‌زنی‌ها در گزارش هفته گذشته TrustNodes که ادعا می‌کرد درآمد این شرکت از یک میلیون دلار در سال 2018 به درآمد منفی 70 هزار دلار در سال 2019 کاهش یافته، مطرح شد.

در آن زمان «چارلی لی» با بیانیه‌ای به این گزارش پاسخ داده بود که این شرکت حدود یک یا دو سال با بودجه حدود 200 هزار دلار موجود در صندوق، کار خواهد کرد.

او اضافه کرد، چشم انداز مالی این شرکت در نشست پیش روی لایت کوین که در اواخر اکتبر در لاس وگاس برگزار می‌شود، ارائه خواهد شد. از جمله سخنرانان این نشست چهره‌های برتر صنعت مانند «مورگان کریک» بنیان‌گذار دیجیتال استس، «آنتونی پومپلیانو» مجری پادکست، «کیتلین لانگ» رییس نیروی کار بلاک چین و «بابی لی» هم بنیان‌گذار و مدیرعامل پیشین BTCC هستند.

این مطلب را از دست ندهید:  هنگ‌کنگ در میان اعتراض‌ها پذیرای رمز ارز شد

 

اتهامات تلخ در میان خوشحالی تولد

با توجه به اینکه قیمت خرید و فروش این رمز ارز به‌سختی به بالای 50 دلار می‌رسد، این آلت کوین در ماه ژوئن حدود 60 درصد از حداکثر قیمت خود در سال 2019 را از دست داد، اتفاقی که در بخش گسترده‌ای از بازار رمز ارز افتاد.

این در حالی است که «چارلی لی» تمام لایت کوین‌های خود را در دسامبر 2017 زمانی که بازار صعودی بود فروخت و اهدا کرد. تصمیمی که او اعلام کرد به دلیل اجتناب از تضاد منافع و یک قدم به سمت جلو برای غیرمتمرکز کردن کامل این شبکه بوده است.

در حالی که برخی از توییت‌کننده‌ها نسبت به این حرکت لی برخورد تندی داشتند، برخی دیگر با بیان اینکه او در هشدار به دیگران در مقابل مبادلات تصنعی نقش داشته و یک بازار نزولی چند ساله را پس از دسامبر 2017 پیش بینی کرده بود، دفاع کردند.

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

کاهش پاداش لایت کوین از 25 کوین به 12/5 

با کاهش قریب‌الوقوع پاداش ماینینگ رمز ارز لایت کوین پیش‌بینی‌های زیادی درباره قیمت آن انجا…