صفحه اول بیت‌کوین شلیک کن و بیت کوین جمع کن!

شلیک کن و بیت کوین جمع کن!

۰
0
شلیک کن و بیت کوین جمع کن!

استارتاپ ساتوشی گیمز (Satoshis Games) اعلام کرد که یک بازی ویدئویی شبیه Fortnite اما با تراکنش‌های خرد شبکه لایتنینگ با نام لایت نایت «Lightnite» ارائه می‌دهد که بازیکن‌ها با شرکت در این بازی می‌توانند بیت کوین جمع کنند.

بر اساس این خبر تمام برخوردهای میان گیمرها با پاداش مالی یا جریمه برای کاربر مواجه است. ساتوشی گیمز در شرح بازی گفته که به عبارت ساده‌تر، بازیگران با شلیک به دیگران بیت کوین جمع می‌کنند و اگر کسی به آن‌ها شلیک کند، بیت کوین از دست می‌دهند.

افزون بر این برخی آیتم‌های بازی ارزش بیت کوین دارند و می‌توان آن‌ها را از گیمرهای از دور خارج شده جمع آوری کرد. همچنین فروشگاه بازی به گیمرها اجازه می‌دهد تا این آیتم‌ها را با پول رایج یا تراکنش‌های خرد بیت کوین خریداری کنند.

البته زمانی که یک گیمر به دیگری شلیک می‌کند یا آسیب می‌بیند و یا آیتمی با ارزش بیت کوین انتخاب می‌کند، موجودی او سریع به روز می‌شود. این شرکت همچنین اشاره کرده گیمرها می‌توانند از بازی خارج شوند و فوراً موجودی خود را به وسیله شبکه لایتنینگ هر زمان که می‌خواهند دریافت کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  سیستم مالیاتی نیوزیلند، ایده‌آل برای پرداخت دستمزدها با بیت کوین

 

یک پیشنهاد برای افزایش پذیرش بیت کوین

در این بازی در تلاش برای به دست آوردن مخاطبان گسترده‌تر دو حالت بدون بیت کوین و همراه با بیت کوین در نظر گرفته شده است. این شرکت توضیح می‌دهد که این اقدام در راستای جلب توجه کاربران جدید برای تجربه بیت کوین انجام شده است.

کاربرانی که بیت کوین ندارند می‌توانند در حالت بدون بیت کوین بازی کنند و در نهایت این فناوری نوآورانه را تجربه کنند. این روشی است که این استارتاپ قصد دارد از طریق آن باعث پذیرش انبوه بیت کوین شود.

گفتنی است استفاده از فناوری بلاک چین و رمز ارزها در طراحی بازی‌های ویدیویی رواج بیشتری گرفته و هر روز استودیوهای بیشتری نسبت به آن ابراز علاقه می‌کنند.

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

سرقت بیت کوین در قالب آژانس کاریابی از افراد جویای کار

نیروی ویژه پلیس در منطقه اوتار پرادش هند، یک گروه فعال در سرقت بیت کوین را که به عنوان یک …