صفحه اول زنجیره بلوک تأثیر یادگیری درباره بلاک چین بر آینده شغلی افراد

تأثیر یادگیری درباره بلاک چین بر آینده شغلی افراد

۰
0
تأثیر یادگیری درباره بلاک چین بر آینده شغلی افراد

با توجه به اینکه فناوری بلاک چین در حال فتح قله‌های جدید است، منطقی به نظر می‌رسد که یادگیری فناوری بلاک چین به عنوان یک گزینه جدید برای گسترش پیشرفت شغلی و رشد حرفه‌ای در نظر گرفته شود.

در حال حاضر بلاک چین یک زمینه ضروری برای متخصصان فناوری در راستای کشف و سرمایه‌گذاری در آن محسوب می‌شود. با توجه به تأثیر قابل توجهی که رمز ارزها در دنیا داشته‌اند و درهم گسیختگی این فناوری، باید اطمینان داشته باشیم که این فناوری به این زودی جایی نمی‌رود.

مهم‌تر اینکه در حال حاضر بلاک چین به‌تدریج در حال ورود به بخش‌های مختلف است که این امر نشان می‌دهد فرصت‌های شغلی امیدوارکننده بسیاری برای متخصصان در این فناوری وجود دارد.

با توجه به اینکه بسیاری از کسب‌وکارها و شرکت‌های بزرگ در تلاش برای ورود به برنامه بلاک چین هستند، مطالعه در این زمینه می‌تواند یک مزیت قابل توجه برای متخصصان علاقه‌مند باشد.

آی آر بلاک چین نگاهی به اینکه چرا باید وقت خود را برای مطالعه بلاک چین سپری کنیم و اثراتی که این فناوری می‌تواند بر کسب‌وکارها داشته باشد انداخته است.

جایگاه بلاک چین در نزد کارفرمایان

وقتی صحبت از کسب‌وکارهایی می‌شود که به‌طور فعال در جست‌وجوی متخصصان یا کارشناسان حوزه بلاک چین در زمینه‌های مرتبط با این فناوری هستند، تنوع چشمگیری وجود دارد.

به‌راحتی می‌توان گفت که اکثریت قریب به اتفاق بازیگران دنیای رمز ارزها استارتاپ‌ها هستند. گرچه این شرکت‌ها اغلب نمی‌توانند دستمزدهای بالایی پرداخت کنند، اما مناسب‌ترین محل برای افرادی هستند که می‌خواهند درباره این فناوری یاد بگیرند.

بخش مهم بازار کارفرمایان بلاک چین توسط شرکت‌های فناوری اشغال شده است. این سازمان‌ها اغلب سعی دارند که محصول خود را در چارچوب بلاک چین ادغام کنند.

بلاک چین تنها توسط افراد خوش‌بین نسبت به فناوری و آینده پذیرفته نشده است. بسیاری از شرکت‌های حسابداری و بانکی ورود به این بازار را آغاز کرده‌اند.

دیگر نماینده مطرح در میان پذیرندگان بلاک چین، کشورها و دولت‌ها هستند. با وجود اینکه کشورهای زیادی نیستند که یک رمز ارز را به‌عنوان پول ملی خود بپذیرند، اما یک پایه محکم برای آن وجود دارد. گرچه ونزوئلا نخستین دولتی بود که رمز ارز خود را راه‌اندازی کرد و دیگر دولت‌ها مانند استونی از رمز ارزها استفاده می‌کنند تا تبعیض را از روشی که مؤسسات دولتی به وسیله آن به مردم خدمات ارائه می‌دهند، حذف کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  استادکار بنا هم می‌تواند از فناوری بلاک چین استفاده کند!

عرضه و تقاضا

جنبه مهم دیگر بلاک چین چشم‌انداز چشمگیر مشاغلی است که ارائه می‌دهد. در حال حاضر درک درست از این حوزه یک مهارت بسیار مناسب در اکوسیستم مدرن تجارت محسوب می‌شود و در سال‌های پیش رو بسیار مورد توجه خواهد بود. به گزارش Upwork، تقاضا برای متخصصان بلاک چین از سال 2017 تا 2018 حدود 60 برابر شده است و این رشد قابل توجه به‌زودی متوقف نمی‌شود.

ارزش وقتتان را دارد

خبر خوب این است که تقاضای رو به رشد برای مشاغل این حوزه، رشد قابل توجه در بخش دستمزد را برای متخصصان و توسعه‌دهندگان بلاک چین تعیین کرده است.

دستمزد این افراد حدود 15 تا 40 هزار دلار بیشتر از حقوق دیگر مهندسان نرم‌افزار در ایالات متحده آمریکا برآورد می‌شود.

در اروپا هم شرایط تفاوت چندانی ندارد. متخصصان بلاک چین حدود 120 تا 180 هزار دلار در سال درآمد دارند، در حالی که دستمزد مشاغل مشابه در بریتانیا حدود 100 تا 140 هزار دلار در سال است.

بلاک چین مهارت‌های شما را کامل می‌کند

اگر به یادگیری بلاک چین فکر می‌کنید تا رزومه مناسب‌تری برای بازار کار ایجاد کنید، اما هنوز آمادگی لازم برای درخواست شغل در این زمینه را ندارید، هنوز زمان دارید!

باید بدانید، پیشینه فنی به‌هیچ‌وجه ضروری نیست. آشنایی با اصول اصلی بلاک چین شروع خوبی است. همچنین خواندن چندین کتاب که شما را وارد این موضوع کند، شروع کاملی را برایتان رقم خواهد زد.

جسور باشید

درحالی‌که بازار کار نمی‌تواند متخصصان بلاک چین را که کسب‌وکارها به دنبال آن هستند، در اختیار آن‌ها قرار دهد، شرکت‌ها اغلب باید متخصصانی را استخدام کنند که در این فناوری کاملاً بی‌تجربه هستند.

در نتیجه این حقیقت که شما کاملاً در زمینه بلاک چین باتجربه نیستید، باعث عدم صلاحیت شما نیست. داشتن یک درک اساسی از این فناوری و علاقه به یادگیری پیش نیاز ورود به کسب‌وکارهای مبتنی بر بلاک چین است.

بلاک چین یک فناوری درهم گسیخته است، اما پیش از آنکه همه چیز را مختل کند، باید متخصصان کافی برای خدمت به آن ایجاد شود. یادگیری بلاک چین یک گزینه ارزشمند در رزومه شماست که قطعاً با اثرگذاری در دستمزدتان در طولانی مدت، امنیت شغلی قابل توجهی برایتان ایجاد خواهد کرد.

Coin Speaker

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا

سازمان گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا، در نظر دارد تا با استفاده از فناوری بلاک چین…