صفحه اول رمز ارز یادگیری درباره رمز ارز و کسب توکن به عنوان پاداش

یادگیری درباره رمز ارز و کسب توکن به عنوان پاداش

۰
0
یادگیری درباره رمز ارز و کسب توکن به عنوان پاداش

رمز ارز ها یک منحنی یادگیری دارند که باید به طور مداوم در آن حضور داشته باشید. پیش رفتن همگام با توسعه بیت کوین، بلاک چین و اکوسیستم همیشه در حال تحول رمز ارزها، مانند یک شغل تمام وقت و فقط برای افراد باتجربه است.
برای تازه‌واردها اما شروع کار دشوار است. با توجه به اینکه کسب دانش درباره رمز ارزها در طول زمان اتفاق می‌افتد، در حال حاضر مجموعه‌ای از منابع وجود دارند تا یادگیری درباره بیت کوین را شروع کنید، حتی برخی از آن‌ها برای شیرین‌تر شدن یادگیری به شما توکن پاداش می‌دهند. در این مطلب از آی آر بلاک چین قصد داریم 5 منبع از بهترین منابع در تمام سطوح را به شما معرفی کنیم.

توکن توبر

توکن تویوبر (Tokentuber)، یک پلتفرم پخش ویدئویی است که تلاش می‌کند تا مخاطب خود را در تمام مسائل مربوط به رمز ارزها به بهترین شکل آموزش دهد. این پلتفرم با همکاری تعداد رو به رشدی از صرافی‌های رمز ارزی شکل گرفته از و کاربران امتحان می‌گیرد.

پاسخ به پرسش‌ها و پرداخت به کاربران هم امکان‌پذیر است. ضمن اینکه دانش آن‌ها درباره دارایی‌های دیجیتال سنجیده می‌شود و توکن و حتی مدرک معتبر هم خواهند گرفت.

اِرن دات کام

ارن دات کام (Earn.com) که در ماه آوریل سال 2018 توسط کوین بیس خریداری شد، تمرکز خود بر رمز ارزها را افزایش داده است، بسیاری از اقدامات تشویقی این پلتفرم در حال حاضر مرتبط با پروژه‌های بلاک چین و پاداش‌های پرداخت شده با بیت کوین است. گرچه، برای به دست آوردن شانس کسب بیش از چند دلار از رمز ارزها در هر زمان، Earn در کوین بیس مجموعه‌ای از دوره‌های اختصاصی رمز ارزها را با پرداخت از طریق همین رمز ارزها که این آموزش در آن مستقر است، ارائه می‌دهد.

این مطلب را از دست ندهید:  کاهش فقر در جهان با کاربرد فناوری زنجیره بلوک و رمز ارز ها

آکادمی بایننس

بخش آموزشی بایننس (Binance Academy) که بزرگ‌ترین صرافی رمز ارز به لحاظ حجم معاملات است، برخلاف توکن توبر برای تحریک مشارکت، محتوا را مانند یک بازی طراحی نکرده است، اما در عوض آن را به عنوان یک منبع رایگان در اختیار قرار می‌دهد.

محتوای قابل یادگیری در این پلتفرم به پنج دسته تقسیم شده است؛ بلاک چین و رمز ارز ، امنیت، اقتصاد، آموزش و ویدئو که با تحقیقات عمیق و ابتکاری که با یک ارائه درست به یادگیری کمک می‌کند، به دست آمده است. یک ویژگی دیگر بایننس آکادمی این است که هر مقاله با یک زمان تخمینی شسته‌ورفته برای خواندن و همچنین یک متن صوتی همراه است.

کاپیتان بیت کوین

مشابه ایده توکن توبر، کاپیتان بیت کوین (Captain Bitcoin) محتوای ویدئویی را میزبانی می‌کند و به کامل کردن وظایف طراحی شده پاداش مالی ارائه می‌دهد.

در مورد کاپیتان بیت کوین، این پاداش‌ها از قابلیت بازاریابی ریفرال هم برخوردار هستند و پروفایل سایت را به سمت هدف آن یعنی 100 هزار کاربر برای راه‌اندازی ارتقا می‌دهند. در حال حاضر کاپیتان بیت کوین 15 هزار بیت کوین به کاربرانی که به ساخت این اجتماع کمک می‌کنند و همچنین هزار کاپیتان توکن به هر یک از ارجاعات موفق ارائه می‌دهد.

news. bitcoin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ابر رایانه گوگل مشکلی برای رمز ارزها ایجاد نمی‌کند

«ویتالیک بوترین» سازنده اتریوم درباره اینکه آیا پردازش ابر رایانه کوانتومی گوگل برای رمز ا…