صفحه اول زنجیره بلوک به‌کارگیری بلاک چین برای امور داخلی یک بانک کره‌ای

به‌کارگیری بلاک چین برای امور داخلی یک بانک کره‌ای

۰
0
به‌کارگیری بلاک چین برای امور داخلی یک بانک کره‌ای

بانک بزرگ کی بی کوکمین (KB Kookmin Bank)، در حال برنامه ریزی برای ادغام فناوری بلاک چین در امور داخلی خود است. به گزارش JoongAng Daily، یک نشریه داخلی کره جنوبی، این موسسه اعلام کرد که فناوری بلاک چین می‌تواند مزایای بسیاری برای صنعت مالی شامل صدور توکن، سرمایه گذاری، خدمات تسویه حساب و تجارت به همراه داشته باشد.

این بانک تمایل دارد تا فناوری دفتر کل توزیع شده را برای مقابله با پولشویی، ارتقای خدمات احراز هویت، خدمات تسویه حساب و ارائه توکن به کار گیرد. لی وویئول، رییس روابط عمومی با بیان اینکه این بانک باید یک رویکرد فعال نسبت به بلاک چین داشته باشد افزود، به نظر ما بلاک چین یک موج بزرگ است که امور مالی را در آینده متحول می‌کند. ما باید برای آن لحظه آماده باشیم، زمانی که انواع دارایی‌ها به توکن تبدیل شده‌اند. البته هنوز نمی‌دانیم چه زمانی این اتفاقی رخ می‌دهد.

در ماه ژوئن، کی بی کوکمین تفاهم‌نامه‌ای با شرکت فناوری بلاک چینی Atomrigs Lab به امضا رساند تا به طور مشترک خدمات مدیریت دارایی‌های دیجیتالی را که از فناوری این شرکت و زیرساخت‌های کنترل داخلی این بانک و فناوری‌های پشتیبانی داده‌ها استفاده می‌کنند، توسعه دهد.

این مطلب را از دست ندهید:  ققنوس و برنا؛ دو پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین در ایران

این بانک پیش از این تحت نظر سرویس نظارت مالی کره (FSS) قرار داشت، هنگامی‌که قانونگذاران از مدیریت بانک‌های کی بی کوکمین و نانژیوپ (Nonghyup) انتقاد کردند. سرویس نظارت مالی کره اعلام کرد که مشکلی در به اصطلاح «تراکنش‌های مشکوک خارج از استاندارد در تجارت رمز ارزهای بانک کی بی کوکمین وجود دارد.»

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا

سازمان گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا، در نظر دارد تا با استفاده از فناوری بلاک چین…