صفحه اول رپورتاژ آگهی کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، محلی برای ارائه ایده‌های بلاک چینی

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، محلی برای ارائه ایده‌های بلاک چینی

۰
0
کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، محلی برای ارائه ایده‌های بلاک چینی

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، بلاک چین و اقتصاد در 22 آبان 98 و با هدف ایجاد فضایی برای تعامل، تبادل تجربه و ارائه ایده‌ها برگزار می‌شود.
از عمر فناوری بلاک چین بیش از یک دهه می‌گذرد و با این حال در ایران توجه به بلاک چین از 2 سال پیش جدی‌تر شده است.

از تامین سرمایه برای استارتاپ‌های بلاک چینی توسط نهادهای مختلف تا توجه بیشتر رسانه‌های داخلی باعث شده‌اند تا روند تولید دانش بومی در این عرصه سرعت بگیرد.

این فناوری کاربردهای متفاوتی دارد که برای نمونه می‌توان به تجارت غیرمتمرکز، ایجاد سیستم‌های حمل و نقل بدون واسطه، پیاده‌سازی روش‌های نوین بانکداری، ارتقای سطح بیمه و سلامت شهروندان و … اشاره کرد.

انجمن مدیریت دانش ایران با همراهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دانشگاه صنعتی مالک اشتر و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با توجه به پتانسیل‌های عظیم این فناوری تصمیم دارند کنفرانسی را با محوریت مدیریت دانش، بلاک چین و اقتصاد برگزار کنند.

از دیگر موضوعات این کنفرانس می‌توان به رگولاتوری در حوزه این فناوری، رمز ارز ملی، بررسی انواع پلتفرم‌های بلاک چین و … اشاره کرد.

این مطلب را از دست ندهید:  5 روند بلاک چین در سال 2019 برای علاقه مندان به این فناوری

در حاشیه این کنفرانس کارگاه‌هایی با موضوعات کاربردی مثل راه‌اندازی مزرعه استخراج (ماینینگ)، کاربرد بلاک چین در صنعت بیمه و چندین کارگاه دیگر نیز برگزار خواهند شد که می‌توانند میزان دانش عمومی افراد درباره این فناوری را افزایش دهند.

از سخنرانان برجسته کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، بلاک چین و اقتصاد می‌توان از دکتر پیمان اخوان؛ رییس انجمن مدیریت دانش ایران، دکتر ولی‌الله فاطمی؛ مدیرعامل ققنوس و دکتر مارتین رسیوس؛ استاد دانشگاه کویینزلند در رشته سیستم‌های اطلاعات تجاری نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

انتخاب بهترین دستگاه ماینر در کارگاه آموزشی گلدان‌داری

دوره آموزشی تخصصی ماینینگ برای مزرعه های کوچک استخراج توسط شرکت اریاتک با تمرکز بر راه‌اند…