صفحه اول رمز ارز توکیو بدون توقف به سمت اقتصاد مبتنی بر توکن

توکیو بدون توقف به سمت اقتصاد مبتنی بر توکن

۰
0
توکیو بدون توقف به سمت اقتصاد مبتنی بر توکن

کمتر از 10 ماه تا بازی‌های المپیک توکیو باقی مانده و مسئولان ژاپن به دنبال راهی برای پاسخگویی به تقاضای هتل‌ها و آپارتمان‌ها برای میزبانی رویداد هستند. گروه املاک و مستغلات لید (Lead) توکیو در حال جمع آوری بودجه از طریق توکن های اوراق بهادار برای تأمین هزینه ساخت‌وساز هتل‌ها و آپارتمان‌هاست.

بازار املاک و مستغلات توکیو به دلیل برگزاری بازی‌های المپیک 2020 روند صعودی گسترده‌ای در این شهر داشته است. اجاره املاک مسکونی رو به گسترش است و ورود سرمایه خارجی باعث افزایش قیمت املاک تجاری شده است.با این وجود، توکیو در ژاپن با بحران‌های داخلی برای تأمین بودجه زیرساخت‌ها مواجه است.

توسعه دهندگان کوچک‌تر مانند لید نیز با مشکلات دریافت یک وام رسمی مواجه هستند؛ اما لید با استفاده از توکن به طور مستقیم توکن‌های اوراق بهادار را در زیرساخت‌های آینده توکیو به فروش می‌رساند و پذیرش کنندگان این توکن‌ها بر اساس اجاره سود دریافت می‌کنند.

Securitized یک استارتاپ مستقر در سان فرانسیسکو صدور این توکن ها را در توکیو تسهیل خواهد کرد. احتمالاً این استارتاپ در تطابق با قوانین توکن اوراق بهاداری قرار دارد که توسط انجمن ارائه توکن اوراق بهادار ژاپن به تازگی راه‌اندازی شده است.

با کنکاش بیشتر در این روند، نشانه‌های مشخصی وجود دارد که آسیای جنوبی به سرعت با استفاده از پروژه‌های راه‌اندازی فروشگاه در هنگ کنگ و کره به کانونی برای املاک و مستغلات تبدیل می‌شود.

این مطلب را از دست ندهید:  الکترونیوم امکان استخراج با تلفن همراه را در ترکیه فعال می‌کند

بر اساس گزارش‌ها، یک کسب‌وکار خانوادگی در حوزه خلیج فارس که در بخش املاک و مستغلات در لندن فعالیت می‌کنند نیز در حال مذاکره برای تبدیل یک میلیارد دلار از املاک خود به‌صورت توکن هستند.

چندین مشکل برای تبدیل دارایی‌های واقعی به توکن وجود دارد. یک خانه نمی‌تواند به هش تبدیل شود و حتی سند قانونی آن نیز نمی‌تواند روی بلاک چین ذخیره شود.

اگر یک پلتفرم مرکزی برای حل این مشکلات وجود داشته باشد، کار آسان‌تر می‌شود، اما ایجاد توکن برای املاک واقعی به عنوان وثیقه برای وام در حال حاضر در دسترس نیست.

یکی از مهم‌ترین موانع دادگاه‌ها هستند. تصور کنید که باب یک وام را روی بلاک چین به آلیس می‌پردازد که آلیس خانه خود را به توکن تبدیل کند و آن را به‌عنوان وثیقه ارسال کند. بسته به حکم قضایی که کدام یک از طرفین درست می‌گویند، دادگاه ممکن است طرف آلیس را بگیرد.

قوانین مربوط به توکن‌ها و رمز ارزها باید در سیستم قضایی گسترش یابد، پیش از این‌که دارایی‌های واقعی بتوانند به طور ایمن تبدیل به توکن شوند.

BTCmanager

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ابر رایانه گوگل مشکلی برای رمز ارزها ایجاد نمی‌کند

«ویتالیک بوترین» سازنده اتریوم درباره اینکه آیا پردازش ابر رایانه کوانتومی گوگل برای رمز ا…