صفحه اول آیوتا خرید و فروش غیرمتمرکز با محصول جدید آیوتا

خرید و فروش غیرمتمرکز با محصول جدید آیوتا

۰
0
خرید و فروش غیرمتمرکز با محصول جدید آیوتا

بنیاد آیوتا با هدف افزایش تعامل‌پذیری میان انسان، ماشین و قراردادهای ماشینی از یک محصول جدید غیرمتمرکز مبتنی بر ساختار تنگل رونمایی کرد.
آیوتا که از ابتدا با تمرکز بر استفاده از مجموعه فناوری‌های دفتر کل توزیع شده در اینترنت اشیا معرفی شده در همراهی با سازمان‌ها، نهادهای استانداردگذاری، افراد برجسته و متفکران دانشگاهی محصول جدیدی را برای تبادل (خرید و فروش) معرفی کرده است.

بر اساس پستی در وبلاگ آیوتا این اولین پلتفرم غیرمتمرکز در جهان است که به صورت غیر فیزیکی اتوماسیون و تعامل میان اجزای حاضر در یک شبکه اینترنت اشیا را برقرار می‌کند.

بااین‌حال امکان خرید و فروش طیف وسیعی از محصولات و خدمات فیزیکی و دیجیتالی در این پلتفرم جدید وجود خواهد داشت.

این محصول جدید آیوتا نسبت به اثرگذاری ذینفعان خنثی است و در عین حال به آن‌ها اجازه می‌دهد تا فرایندهای خرید و فروش محصولات خودشان را به شکل خودکار دربیاورند.

با استفاده از ساختار تنگل (زیرساخت اصلی شبکه آیوتا که تفاوت‌هایی با ساختار بلاک چین‌های معمول از جمله بیت کوین و اتریوم دارد) امکاناتی همچون بررسی سوابق، قراردادهای هوشمند با قابلیت خوانده و اجرا شدن توسط ماشین‌ها و سیستم تأیید هویت غیرمتمرکز به این محصول جدید اضافه می‌شوند.

این مطلب را از دست ندهید:  جدیدترین ابتکار سنگاپور: بوفه ای با پرداخت‌های رمزارزی

این ویژگی‌ها باعث می‌شود تا اکوسیستم اینترنت اشیا توسعه پیدا کرده و شرکت‌های بیشتری بر روی آن سرمایه گذاری کنند.

«هولگر کوتر»، سرپرست قراردادهای بنیاد آیوتا با تاکید بر افزایش امنیت در خرید و فروش در شبکه‌های اینترنت اشیا با استفاده از این محصول جدید گفت: «این محصول با به کارگیری تنگل آیوتا به اعضای یک شبکه اینترنت اشیا درباره ثبات و قطعیت پرداخت‌ها اطمینان خاطر می‌دهد.»

بنیاد آیوتا چندی پیش هم از توسعه یک سیستم زنجیره تأمین غیرمتمرکز خبر داد که به افراد اجازه می‌دهد تا تاریخچه دقیق محصولاتی که مصرف می‌کنند را بدانند.

ترکیب این دو محصول بنیاد آیوتا در کنار سایر نوآوری‌های آن در صنعت خودرو می‌تواند آغاز همان اکوسیستم هوشمندی باشد که انسان‌ها را به سطح جدیدی از زندگی می‌برد.

BTCmanager

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ایجاد زنجیره تأمین هوشمند با استفاده از آیوتا

بنیاد آیوتا در خبری اعلام کرد با یک شرکت تجاری فعال در زمینه اینترنت اشیا، برای ایجاد یک ز…