صفحه اول اخبار بیسو عضو جدید خانواده هایپرلجر

بیسو عضو جدید خانواده هایپرلجر

۰
0
بیسو عضو جدید خانواده هایپرلجر

ائتلاف بلاک چینی هایپرلجر به طور رسمی یک کلاینت اتریوم با دسترسی آزاد را با مجموعه ابزارها و استانداردهای قبلی خود ادغام می‌کند.

پس از گفت‌وگوهای رسمی این بنیاد تصمیم گرفت تا پانتئون (Pantheon)، یک کلاینت اتریوم که توسط گروه پگاسیس (PegaSys) طراحی شده را به این فناوری وارد کند. در هفته‌های آینده پانتئون به هایپرلجر بیسو (Besu) که برگرفته از یک کلمه ژاپنی به معنای پایه یا شالوده است، تغییر نام می‌دهد.

پگاسیس اعلام کرده: «بلاک ‌چین‌ها در نهایت بستری از داده‌ها هستند که اپلیکشین‌ها بر روی آن‌ها ساخته می‌شوند و بلاک ‌چین‌ها باید به معماری مدرن فناوری اطلاعات به عنوان شالوده‌ اعتماد خدمت کنند.»

پانتئون یک کلاینت Apache 2.0  دارای مجوز اتریوم با دسترسی آزاد است که در بستر جاوا نوشته شده است. پانتئون طراحی شده تا اطمینان حاصل کند توسعه‌دهندگان به راحتی می‌توانند با پیچیده‌ترین جنبه‌های دفترکل توزیع‌شده، مانند الگوریتم‌های اجماع، شبکه‌سازی و ذخیره‌سازی همراه شوند.

«جان ولپرت»، مدیراجرایی محصول جهانی در استودیو کانسن‌سیس (ConsenSys)  گفت، پگاسیس پس از 5 سال آزمون و خطا ادغام با ائتلاف هایپر لجر را جشن می‌گیرد.

این مطلب را از دست ندهید:  گزارش روز دوم همایش بلاک چین ایران (روز دوم)

هایپرلجر اجازه می‌دهد این کلاینت تغییر برند یافته اتریوم از حمایت و آموزش کاربران، گواهینامه‌های توسعه‌دهنده، سهولت ادغام با پایگاه‌های کد موجود و دسترسی بیشتر به شرکت‌های بزرگ اقتصادی برخوردار باشد. در واقع، این کلاینت تضمین می‌کند که این دو فناوری‌ دسترسی آزاد می‌توانند با یکدیگر کار کرده و راه را برای پذیرش بزرگتر باز کنند.

به گفته «برایان بهلدورف»، مدیر اجرایی هایپرلجر، پذیرش نشان دهنده شروع دوران جدیدی برای ادغام بلاک چین های عمومی و سازمانی/خصوصی است.

«اولین هدف هایپرلجر، اثبات ایده بلاک چین سازمانی بود، بیایید برخی چیزها را از آن بیرون بیاوریم تا به محصول گسترش یابد. اما حالا موفقیت‌های بسیاری را شاهد هستیم.»

Cryptoslate

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…