صفحه اول اخبار سرویس پاسپورت تلگرام چیست و چگونه کار می‌کند؟

سرویس پاسپورت تلگرام چیست و چگونه کار می‌کند؟

۰
0
سرویس پاسپورت تلگرام چیست و چگونه کار می‌کند؟

روش یکپارچه احراز هویت برای شناسایی افراد جدیدترین ویژگی است که این پیام رسان محبوب تحت نام پاسپورت تلگرام به کاربران خود ارائه می‌دهد.

پاسپورت تلگرام روشی است که به شرکت ها و پروژه هایی که نیاز به تایید هویت و شناخت مشتریان دارند امکان می‌دهد تا به سهولت این اطلاعات را به دست بیاورند.
تلگرام که قبلا اعلام کرده در پی ایجاد یک بستر بلاک چینی و معرفی توکن اختصاصی است، اکنون سرویسی را راه اندازی کرده که می‌تواند یکی از معضلات اساسی علاقه مندان به این فناوری ها در هنگام مشارکت در ICO ها را حل کند.
اما فعلا epayments.com تنها مشتری این سرویس است که شما با مراجعه به نمونه آزمایشی می‌توانید عملکرد پاسپورت تلگرام را امتحان کنید.
گزینه هایی که اکنون برای تایید و احراز هویت در این سیستم تعریف شده شامل گذرنامه، گواهینامه رانندگی، قبوض آب و برق، اظهارنامه های بانکی و عکس های سلفی هستند. اینها مجموعه مواردی هستند که معمولا برای شرکت در ICO ها هم از افراد خواسته می‌شوند.
با اینکه به نظر می‌رسد پاسپورت تلگرام گام بلندی برای پاول دوورف به سمت هر چه بیشتر بلاک چینی کردن این پیام رسان است و از طرفی استارتآپ های رمز ارز ی نیز از آن استقبال می‌کنند اما برخی کارشناسان معتقدند شاید در آینده نزدیک خرید و فروش حساب های تایید شده تلگرامی‌به یک رفتار رایج در میان سرمایه گذاران تبدیل شود و از همین رو راه جدیدی برای ورود بازیگران بدکار به عرصه رمز ارز ها گشوده شود.
با این همه باید به انتظار بنشینیم و جایگاه پاسپورت تلگرام و تاثیرات متقابل آن بر روی سرمایه گذاران رمز ارز ی و شرکت های رمز ارز ی و بلاک چینی را در طول زمان نظاره کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…