صفحه اول رپورتاژ آگهی انتخاب بهترین دستگاه ماینر در کارگاه آموزشی گلدان‌داری

انتخاب بهترین دستگاه ماینر در کارگاه آموزشی گلدان‌داری

۰
0
دستگاه‌های ماینر برای راه‌اندازی یک مزرعه استخراج کوچک

دوره آموزشی تخصصی ماینینگ برای مزرعه های کوچک استخراج توسط شرکت اریاتک با تمرکز بر راه‌اندازی تا سودآوری برگزار می‌شود.
در اوایل ظهور بیت کوین ، ماینرها می‌توانستند صرفا با استفاده از پردازشگر رایانه (CPU) شخصی وارد بلاک چین بیت کوین شوند و ضمن تایید تراکنش‌ها پاداش دریافت کنند.

اما چند سال بعد وقتی کارت های گرافیک هم نمی‌توانستند جوابگوی تقاضای ماینرها باشند، شرکتی با نام بیت مین به وجود آمد و دستگا‌ه‌های اختصاصی را برای استخراج بیت کوین تولید کرد.

در حال حاضر در کنار بیت مین چندین شرکت دیگر نیز دستگاه‌های ماینر را تولید می‌کنند که هر کدام ویژگی‌های خود را دارد و همین نکته کار خریداران دستگاه‌ها مخصوصا در مقیاس کوچک را سخت کرده است.

نگاهی به دستگاه‌های ماینر

یکی از شناخته‌شده ترین دستگاه‌های ماینر در ایران «انت‌ماینر» است. این دستگاه که توسط شرکت بیت مین ساخته شده مدل‌های متفاوتی دارد که هر کدام میزان مشخصی توان پردازشی دارند و به همان اندازه انرژی مصرف می‌کنند.

دستگاه ماینر آوالون 851 که توسط کمپانی رقیب بیت مین یعنی کنان از چند سال پیش به بازار عرضه شده نیز بسیار مورد توجه استخراج کنندگان بیت کوین است.

این مطلب را از دست ندهید:  منظور از هش (رشته درهم) و هش ریت (نرخ توان پردازشی) چیست؟

از سوی دیگر شرکت‌هایی مثل ای‌بنگ (e9.3)، مایکروبی‌تی (واتس ماینر M3) و چیتا ماینر (F1) نیز در چند ماه گذشته وارد بازار آشفته تولید دستگاه‌های استخراج شده‌اند و تلاش می‌کنند مشتریان بیشتری را جذب کنند.

اما یکی از بخش‌های اصلی کارگاه تخصصی که توسط شرکت اریاتک و با هدف آموزش راه‌اندازی، نگهداری و مدیریت مزرعه های کوچک استخراج بیت کوین برگزار می‌شود به همین موضوع انتخاب و خرید دستگاه‌های ماینر اختصاص پیدا کرده است.

با ثبت‌نام در این کارگاه تخصصی که در 17 آبان برگزار می‌شود می‌توانید در آشفته بازار دستگاه‌های ماینر بهترین انتخاب را نسبت به شرایط مزرعه کوچک خودتان داشته باشید که هم از لحاظ سودآوری و هم مصرف انرژی برای شما مقرون به صرفه باشد. برای ثبت‌نام از فرم زیر استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، محلی برای ارائه ایده‌های بلاک چینی

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، بلاک چین و اقتصاد در 22 آبان 98 و با هدف ایجاد فضایی برای …