صفحه اول رپورتاژ آگهی دوره تخصصی استخراج بیت‌کوین برای ماینرهای تازه‌کار

دوره تخصصی استخراج بیت‌کوین برای ماینرهای تازه‌کار

۰
0
دوره تخصصی استخراج بیت کوین برای ماینرهای تازه‌کار

شرکت اریاتک در نظر دارد کارگاه آموزشی تحت عنوان «گلدان داری» را با هدف انتقال نکات کاربردی و تخصصی استخراج رمز ارزها و مخصوصا بیت‌کوین در مقیاس کوچک برگزار کند.

استخراج (ماینینگ) بیت کوین و آلت کوین سال گذشته در ایران به عنوان یک صنعت شناخته شد و تا امروز بارها بر روی سودآوری این صنعت مدرن تاکید شده است.

در کنار ماینرهای صنعتی که مزرعه‌های بزرگی با چندصد دستگاه ماینر را اداره می‌کنند، افرادی هستند که تصمیم دارند با سرمایه کمتر و البته با انگیزه بالا وارد این حرفه شوند.

شرکت اریاتک با به کارگیری مدرسان برجسته و مجرب حوزه استخراج رمز ارزها و با هدف آماده‌سازی این افراد برای ورود به شغل ماینینگ یک کارگاه آموزشی را برگزار می‌کند.

سرفصل‌های آموزشی در کارگاه آموزشی گلدان داری

یکی از بخش‌های اصلی این کارگاه آموزشی که 17 آبان برگزار می‌شود اشاره به نکات ضروری قبل از شروع کار استخراج بیت‌کوین به عنوان یک ماینر است. این نکات باعث می‌شود تا افراد علاقه‌مند از طی کردن مسیرهای اشتباه پرهیز کنند.

در بخش دیگری از کارگاه فصل گلدان داری بر روی این نکته تاکید می‌شود که دستگاه‌های مناسب ماینر برای راه‌اندازی یک مزرعه کوچک کدام هستند،چطور و از کجا باید آنها را خرید.

این مطلب را از دست ندهید:  تعرفه برق بیشتر از 3 سنت یعنی ضرر کامل برای فارم های ماینینگ

نحوه محاسبه سودآوری هر دستگاه ماینر و تشخیص دستگاه‌های تعمیر شده و از دستگاه‌های سالم یکی دیگر از مطالبی است که توسط اساتید این کارگاه آموزشی تدریس می‌شود.

در این دوره آموزشی که توسط شرکت اریاتک برگزار می‌شود بر روی کارکرد استخرهای استخراج بیت کوین نیز تأکید شده و افراد علاقه‌مند با روش استفاده از آنها و متصل کردن دستگا‌ه‌های ماینر به آنها آشنا خواهند شد. همچنین کیف پول های امن سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هم برای جمع‌آوری درآمد دستگاه‌ها معرفی می‌شوند.

در نهایت اساتید کارگاه آموزشی تخصصی گلدان داری نکاتی را درباره میزان برق مصرفی دستگاه‌ها و چگونگی تامین انرژی، نحوه کنترل صدا و عیب‌یابی و تعمیر دستگاه‌های ماینر مطرح خواهند کرد.

شما می‌توانید هم اکنون در این کارگاه آموزشی تخصصی ثبت‌نام کنید و مجموعه‌ای ارزشمند از راهنمایی‌ها و دستورالعمل‌های کاربردی برای راه‌اندازی مرزعه کوچک استخراج خودتان را به دست بیاورید. برای ثبت‌نام می‌توانید از فرم نیز استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، محلی برای ارائه ایده‌های بلاک چینی

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، بلاک چین و اقتصاد در 22 آبان 98 و با هدف ایجاد فضایی برای …