صفحه اول رپورتاژ آگهی فصل گلدان داری :شروع ماینینگ بیت کوین با تعداد کمی دستگاه ماینر

فصل گلدان داری :شروع ماینینگ بیت کوین با تعداد کمی دستگاه ماینر

۰
0
فصل گلدان داری :شروع ماینینگ بیت کوین با تعداد کمی دستگاه ماینر

کارگاه آموزشی تخصصی ماینینگ با هدف آموزش راه‌اندازی، نگهداری و مدیریت مزرعه‌های کوچک استخراج بیت کوین توسط شرکت اریاتک برگزار می‌شود.
اگرچه قیمت بیت کوین و آلت کوین ها دستخوش نوسانات بازار می‌شود اما ماینرها بعد از یک دهه از ظهور ارزهای دیجیتال هنوز به فعالیت خود در شبکه‌های بلاک چین ادامه می‌دهند. دلیل این پایبندی این است که فرایند استخراج توانسته به عنوان یک شغل درآمدزا مورد توجه افراد قرار بگیرد.

به علاوه استخراج رمز ارزها یک فعالیت شبانه‌روزی است، نیازی به بازاریابی ندارد، احتیاجی به خواب سرمایه نیست و از همان روزهای آغاز استخراج می‌توان انتظار سودآوری داشت. همه اینها باعث شده تا امروز خیلی‌ها به سمت استخراج بیت کوین و آلت کوین ها گرایش پیدا کنند.

راه‌اندازی مزرعه‌های کوچک استخراج بیت کوین

کارگاه آموزشی تخصصی ماینینگ با توجه به علاقه‌مندی روز‌افزون به راه‌اندازی مزرعه‌های استخراج رمز ارزها توسط شرکت اریاتک ارائه می‌شود. در فصل اول این دوره که با عنوان «گلدان‌داری» در تاریخ 17 آبان برگزار خواهد شد نکات کاربردی و تخصصی برای راه‌اندازی و بهره‌وری مزرعه‌های کوچک استخراج (1 تا 20 دستگاه ماینر) آموزش داده می‌شود.

اساتید این دوره آموزشی از متخصصین با تجربه مدیریت در مزارع بزرگ و صنعتی استخراج بیت کوین هستند و نکات کاربردی را به ساده‌ترین شکل به شما انتقال می‌دهند.

در دوره آموزشی ماینینگ بیت کوین که با تاکید بر مدیریت و سودآوری مزرعه‌های کوچک برگزار می‌شود اساتید به سئوالاتی از قبیل چگونگی خرید دستگاه ماینر مناسب، میزان برق مصرفی، تشخیص دستگاه‌های معیوب و … پاسخ خواهند داد.

با ثبت‌نام سریع‌تر در این کارگاه آموزشی از تخفیف برخوردار ‌شوید و برنامه‌ریزی برای تاسیس مزرعه کوچک استخراج بیت کوین خود را از همین الان شروع کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، محلی برای ارائه ایده‌های بلاک چینی

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، بلاک چین و اقتصاد در 22 آبان 98 و با هدف ایجاد فضایی برای …