صفحه اول زنجیره بلوک راهکار بلاک چینی مدیریت امور مالی در اختیار دولت‌ها

راهکار بلاک چینی مدیریت امور مالی در اختیار دولت‌ها

۰
0
راهکار بلاک چینی مدیریت امور مالی در اختیار دولت‌ها

شرکت مشاوره‌ای EY یک راهکار بلاک چینی جدید برای دولت‌های جهان در راستای کمک به بهبود مدیریت مالی دارایی‌های دولتی راه اندازی کرده است.
OpsChain به دولت‌ها کمک می‌کند تا به سرعت بودجه را ردیابی کنند و یک داشبورد اطلاعات مالی و کمک به دولت‌ها برای ردیابی بودجه‌ها و هزینه‌ها برای مدیریت بهتر امور مالی ایجاد می‌شود.

این شرکت اعلام کرد، OpsChain، راهکار مدیریت امور مالی عمومی ساخته شده روی اپلیکیشن بلاک چینی EY، در سرتاسر جهان از جمله شهر تورنتو آزمایش شده است. همچنین چگونگی مدیریت تلفیق و انتقال بودجه میان بخش‌ها در تورتنو به عنوان بخشی از اقدامات متحول سازی مدیریت امور مالی مورد آزمایش قرار گرفته است.

شرکت مشاوره‌ای EY بیان کرد؛ از آنجایی که دولت‌ها در سرتاسر جهان در حال مدرن کردن شهرها هستند و به طور دیجیتالی فرآیندهای خود را تغییر می‌دهند، فناوری بلاک چین می‌تواند تأثیر مثبتی روی فرآیندها از جمع آوری مالیات گرفته تا دسترسی آزاد به اطلاعات هزینه‌های عمومی داشته باشد.

این اولین بار نیست که دولت‌ها به سمت استفاده از فناوری بلاک چین روی می‌آورند. به گزارش آی آر بلاک چین مسئولان ایالت نیژنی نووگراد روسیه در سال جاری میلادی اعلام کردند از یک اپلیکیشن غیرمتمرکز برای مدیریت و ارائه خدمات دولتی استفاده خواهند کرد.

این مطلب را از دست ندهید:  فناوری بلاک چین: همکار جدید پلیس در کشف جنایت و تایید شواهد دیجیتال

همچنین دولت فدرال ایالات متحده پژوهشی را با هدف راهنمای استفاده از فناوری بلاک چین در بخش‌های مختلف دولت منتشر کرد. در این گزارش آمده است که بخش‌هایی با ثبات حداقلی و چابکی کم می‌توانند بیشترین استفاده را از این فناوری داشته باشند.

دولت آلمان هم به رهبری آنگلا مرکل چندی پیش اعلام کرد استراتژی ملی خود را در زمینه استفاده از این فناوری ساختارشکن تدوین خواهد کرد. بر اساس این سند استراتژیک وزارت خانه‌های اقتصاد و انرژی آلمان باید تلاش کنند تا این کشور را به مرکز اصلی بلاک چین در اروپا تبدیل کنند.

Theblockcrypto

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا

سازمان گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا، در نظر دارد تا با استفاده از فناوری بلاک چین…