صفحه اول زنجیره بلوک 20 میلیون دلار سرمایه برای حمایت از استارتاپ اورلجر

20 میلیون دلار سرمایه برای حمایت از استارتاپ اورلجر

۰
0
20 میلیون دلار سرمایه برای حمایت از استارتاپ اورلجر

استارت آپ بلاک چینی اورلجر که بر روی تعیین اصالت کالاهای لوکس متمرکز شده 20 میلیون دلار سرمایه توسط غول اینترنتی چین یعنی تنسنت جذب کرد.

اورلجر در بیانیه‌ای اعلام کرد، تنسنت به عنوان بخشی از یک قرارداد سرمایه گذاری به هیات مدیره این استارت آپ پیوسته است. بلومبرگ بتا، راکوتن، فیدلیتی، گروه سرمایه گذاری گرفنه و ویکرز نیز بخشی از این گردهمایی هستند.

این استارت آپ مستقر در انگلیس به عنوان پلتفرمی که از بلاک چین برای تعیین اصالت الماس استفاده می‌کند، راه اندازی شد و از آن زمان به بخش‌های دیگری مانند مواد معدنی، نوشیدنی‌های خاص و هنر که منبع و شفافیت در آن‌ها حائز اهمیت است، گسترش یافته است

«لین کمپ» بنیانگذار و مدیرعامل اورلجر در این بیانیه گفت: «بیانیه امروز تعهد ما را نسبت به بازارهای جهانی تقویت می‌کند، در حالی که ما همچنان به ساخت اورلجر ادامه می‌دهیم، حرکت صنعت نیز تقویت می‌شود.»

کمپ همچنین مطرح کرد که شرکت او یک برنامه کوچک بر بستر وی چت برای ردیابی بلاک چینی الماس‌ها راه اندازی خواهد کرد. او گفت، این سرویس به کاربران وی چت امکان می‌دهد تا جواهرات را با شفافیت و امنیت بیشتری خریداری کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  اجاره خانه با استفاده از فناوری بلاک چین در استرالیا

با حضور تنسنت به عنوان یک شریک، کمپ در ادامه گفت که این رابطه به اورلجر کمک می‌کند تا حضور خود در چین را تقویت کند.

«جیمز میچل»، رییس استراتژی تنسنت درباره دلایل حمایت از این شرکت بلاک چینی گفت: «اپلیکیشن بلاک چین اورلجر با افزایش ارزش برای مصرف کنندگان، ریسک کسب‌وکارها در سرتاسر این صنعت را کاهش می‌دهد.»

Coindesk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا

سازمان گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا، در نظر دارد تا با استفاده از فناوری بلاک چین…