صفحه اول اتریوم کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا: اتریوم کالاست

کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا: اتریوم کالاست

۰
0
کمیسیون معاملات آتی کالا آمریکا: اتریوم کالا است

به گزارش یاهو فایننس، رییس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) موافقت کلامی خود را با اینکه اتر یک کالاست و انتظار دارد یک پلتفرم قرارداد آتی اتریوم به زودی در ایالات متحده آمریکا راه‌اندازی شود، بیان کرد.

«هیت تالبرت» که در کنفرانس سالانه مالی All Markets یاهو سخنرانی می‌کرد، تاکید کرد صحبت‌های او رویکرد کمیسیون معاملات آتی کالا را منعکس می‌کند و مطابق با نظرات این کمیسیون است. همتای این کمیسیون یعنی بورس و اوراق بهادار آمریکا در ژوئن 2018 بیت کوین و اتریوم را به عنوان موجودی‌های غیر ایمن شناسایی کرده بود.

 

جاده طولانی قرارداد آتی اتریوم

به نظر می‌رسد اظهارات تالبرت به عنوان تصمیم نهایی کمیسیون تجاری معاملات آتی کالا بیان شده است. در ماه می یک مقام ارشد گغته بود این قانون‌گذار نسبت به ایده یک قراردادی آتی تجاری اتریوم در بازارهای آمریکا تمایل نشان داده است، اما نتوانست حکم رسمی صادر کند.

طرفداران اتریوم به طور سنتی پیش‌بینی کرده‌اند که یک سیستم معاملات آتی مقررات گذاری شده می‌تواند اتر را به عنوان یک دارایی قانونی کند و سرمایه‌های نهادی دیگری را به بازار آن تزریق کند. چنین سناریویی شبیه به چگونگی شروع قراردادهای آتی بیت کوین در صرافی بازرگانی شیکاگو (CME) است که تقاضا برای تجارت بیت کوین را زمانی که در دسامبر 2017 راه اندازی شد، افزایش داد.

این مطلب را از دست ندهید:  میستریوم با استفاده از زنجیره‌بلوک شبکه خصوصی مجازی می‌سازد

با این حال، نخستین قرارداد تنظیم شده آتی اتریوم در ماه می سال 2018 توسط Crypto Facilities مستقر در لندن (که در حال حاضر صرافی کراکن آمریکا مالک آن است) جذابیت کمتری برای سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی‌ها داشته است و به طور متوسط کمتر از یک میلیون دلار حجم معاملات آن در طول یک روز در این ماه بوده است.

با توجه به اقدام کمیسیون معاملات آتی کالا، نهادهای آمریکایی در حال حاضر به لحاظ قانون‌گذاری نسبت به وضعیت قانونی اتر تکلیفشان روشن شده و ممکن است یکی از مؤسسات برگزارکننده قراردادهای آتی ایالات متحده یک پلتفرم قرارداد آتی تسویه شده با پول نقد برای اتریوم را ارائه دهد. این همان مسیری است که می‌تواند باعث بلوغ بیشتر بازار این رمز ارز شود.

Cryptoslate

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

اتریوم در مسیر صعود، بیت کوین در حال تثبیت قیمت

اتریوم در هفته گذشته با یک افزایش قیمت 7 درصدی به 200 دلار نزدیک شد درحالی‌که بیت کوین تلا…