صفحه اول اتریوم اتریوم در مسیر صعود، بیت کوین در حال تثبیت قیمت

اتریوم در مسیر صعود، بیت کوین در حال تثبیت قیمت

۰
0
اتریوم در مسیر صعود، بیت کوین در حال تثبیت قیمت

اتریوم در هفته گذشته با یک افزایش قیمت 7 درصدی به 200 دلار نزدیک شد درحالی‌که بیت کوین تلاش کرد در جایگاه 10 هزار دلار تثبیت شود.
در چند روز اخیر یکی از عواملی که باعث رشد بهای اتریوم شده صحبت‌های ویتالیک بوترین در کنفرانس ایتریل (Ethereal) است.

بنیان‌گذار 25 ساله اتریوم در جریان این کنفرانس گفت این بلاک چین در حال پیشرفت در عرصه حفظ حریم خصوصی است و پلتفرم DeFi هم موفقیت شایان ذکری به دست آورده است.

DeFi یا همان Decentralized Finance پلتفرمی وابسته به بلاک چین اتریوم است که به افراد اجازه می‌دهد بدون واسطه و با حق انتخاب ابزار مالی با همدیگر داد و ستد مالی داشته باشند و به‌نوعی خدمات وام ایجاد کنند.

وی همچنین اعلام کرد برنامه اتریوم برای حرکت به سمت الگوریتم اثبات سهم بر جای خودش باقی است و نسل جدید اتریوم معرفی خواهد شد.

استفاده از الگوریتم جدید ضمن ایجاد مزیت رقابتی برای بلاک چین اتریوم، میزان انرژی مصرف شده در فرایند استخراج اتر را کاهش می‌دهد.

این مطلب را از دست ندهید:  افزایش قیمت اتریوم، ریپل و لایت‌کوین همزمان با افزوده‌شده به ترمینال بلومبرگ

در قیاس با شرایط رکود نسبی در بیت کوین، ارزش بازار اتریوم به 20 میلیارد دلار رسیده و حجم معاملات روزانه آن از 7 میلیارد دلار گذشته است.در سال‌های گذشته پیش‌بینی‌های دیگری هم در هنگام افزایش قیمت اتریوم ارائه شده است.

مثلاً تام لی گفته بود ارزش هر اتر تا پایان سال 2018 به 1900 دلار خواهد رسید! که چنانچه این اتفاق می‌افتاد یک رشد 726 درصدی در ارزش این رمز ارز به وجود می‌آمد.

با این حال ویتالیک جوان با ارائه ایده‌های جذابی مثل شاردینگ و کاسپر توانسته بازار خوبی برای صاحبان اتر بسازد. باید دید این بار هم روزگار خوش اتریوم ادامه پیدا می‌کند یا با نزولی شدن قیمت بیت کوین تحت تأثیر جریان کلی بازار قرار می‌گیرد و مسیر سراشیبی را انتخاب می‌کند.

Decrypt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا: اتریوم کالاست

به گزارش یاهو فایننس، رییس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) موافقت کلامی خود را با اینکه ات…