صفحه اول اتریوم اتریوم هم مثل بیت کوین صاحب معاملات آتی می‌شود

اتریوم هم مثل بیت کوین صاحب معاملات آتی می‌شود

۰
0
اتریوم هم مثل بیت‌کوین صاحب معاملات آتی می‌شود

یک شرکت ارائه دهنده خدمات ترید در انگلیس امکان انجام معاملات آتی اتریوم را فراهم می‌کند.

این خبر که روز جمعه گذشته اعلام شد از تاسیس اولین بازار معاملات آتی اتر (Ether) خبر می‌دهد. حالا سرمایه گذاران می‌توانند با اتخاذ موقعیت های بلند و کوتاه مدت نسبت به پیش بینی قیمت اتریوم از این معاملات سود ببرند.

همچنین معاملات آتی اتریوم به سرمایه گذاران علاقه مند به این ارز دیجیتال امکان گسترش فرصت های سرمایه گذاری و مدیریت ریسک ها را نیز می‌دهد.

مدیر اجرایی شرکت Crypto Facilities درباره خدمت جدید این شرکت ضمن تأکید بر اینکه اتریوم ازلحاظ نقد شوندگی بعد از بیت کوین جایگاه دوم را دارد در این  باره می‌گوید:

ما از اینکه معاملات آتی اتریوم را شروع کرده ایم بسیار خوشحالیم. شبکه اتریوم بلاک چین پیشگام برای اجرای قراردادهای هوشمند است و ما فکر می‌کنیم این روش جدیدی برای ترید است که می‌تواند سرمایه گذاران بیشتری را جذب و نقد شوندگی بیشتر را به بازار تزریق کند.

این شرکت برنامه همکاری با صندوق Akuna و B2C2 برای پشتیبانی از قراردادهای آتی را دارد هرچند که قبلاً بستر معاملات آتی برای رمز ارز های بیت کوین و ریپل را فراهم کرده است.
درنهایت متخصصان پیش بینی می‌کنند همان طور که بیت کوین بعد از ورود به این بازار به مرحله بلوغ رسید اتریوم هم می‌تواند مسیر مشابهی را طی کند و بیش ازپیش به ارزش واقعی خود را پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…