صفحه اول اخبار رویدادهای پیش‌روی سه رمز ارز ایاس ، تران و نئو 

رویدادهای پیش‌روی سه رمز ارز ایاس ، تران و نئو 

۰
0
رویدادهای پیش‌روی سه رمز ارز ایاس ، تران و نئو 

خلاصه‌ای از قابل ‌بیش‌بینی‌ترین رویدادهای آتی رمزارزهای مهمی مانند ایاس ، تران و نئو توسط پایگاه خبری کوین‌تلگراف منتشر شده است.

ایاس نخستین هارد فورک خود را در 23 سپتامبر ارائه می‌‌دهد

انتظار می‌رود ایاس هفتمین رمز ارز بزرگ بر اساس ارزش بازار، نخستین نسخه اجماع به‌روز شده خود را در 23 سپتامبر ارائه دهند، تولیدکنندگان بلوک‌ها (BPs) در ایاس به توافق رسیده‌اند که نسخه EOSIO v1.8 روی شبکه اصلی ایاس در همین تاریخ فعال شود.

براساس گزارش EOS Nation که یکی از بازیگران اصلی بلاک چین ایاس است رویداد پیش‌رو بزرگترین به‌روزرسانی برای شبکه ایاس از زمان راه‌اندازی آن، محسوب می‌شود. این اقدام همچنین نخستین به‌روز‌رسانی نیازمند به یک هارد فورک محسوب می‌شود که منبع بلاک چین را به دو شبکه مجزایی تقسیم می‌کند که تاریخچه‌های تراکنش‌های خود را خواهند داشت. EOS Nation گفته 29 عدد از 30 بازیگر اصلی و برتر ایاس متعهد هستند تا در زمان انتشار به‌روزرسانی شوند.

 

تران شبکه سان را به‌روز می‌کند

انتظار می‌رود به زودی تران یک به‌روز‌سانی برای شبکه سان که به طور رسمی در 11 آگوست راه‌اندازی شد ارائه دهد.

شبکه سان یک راهکار بلاک چین جانبی مقیاس‌پذیر محسوب می‌شود که به منظور ارائه ظرفیت مقیاس‌پذیری نامحدود برای شبکه تران طراحی شده است. همچنین، این راهکار به طور مشخص به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) اجازه می‌دهد تا انرژی کمتری مصرف و با امنیت و کارآیی بیشتری کار کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  رایانه کوانتومی گوگل ، آیا باید بترسیم؟

براساس گزارش Cointelegraph Analytics، مصرف منابع موجود در بلاک‌ چین های جانبی 100 برابر کمتر خواهد بود که به افزایش تعداد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز منجر خواهد شد.

 

به‌روز رسانی بزرگ نئو در راه است

نئو بیستمین رمز ارز بر اساس ارزش بازار در زمان انتشار، یک به‌روز رسانی عمده در NEO 3.0، در نیمه دوم سال 2020 ارائه می‌دهد. انتظار می‌رود این نسخه به‌روز شده یک شبکه بلاک چین جدید باشد که در آن کاربران نیاز به مبادله توکن‌های موجود در مقابل توکن‌های جدید دارند.

به گفته «اریک ژانگ»، هم‌بنیانگذار و توسعه‌دهنده اصلی نئو، این به‌روز رسانی ضروری است، چرا که تعدادی از پیشرفت‌های معماری عملکرد نئو با بلاک چین کنونی سازگار نیستند.

نسخه کنونی بلاک چین نئو تنها باگ‌ها را برطرف می‌کند و ساده‌ترین ابزارها را دارد، در حالی که نسخه به‌روز شده NEO 3.0 پیشرفت‌هایی را شامل می‌شود.

این پیشرفت‌ها تراکنش‌های ارزان‌تر و به کارگیری قراردادهای هوشمند و یک بلاک چین سریع‌تر که توسط یک مدل تراکنشی یکپارچه پشتیبانی می‌شود را شامل می‌شود.

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…