صفحه اول بیت‌کوین کش نوکیا 3310 را دور نیندازید، با آن بیت کوین کش انتقال دهید

نوکیا 3310 را دور نیندازید، با آن بیت کوین کش انتقال دهید

۰
0
نوکیا 3310 را دور نیندازید، با آن بیت کوین کش انتقال دهید

یک استارتاپ فعال در عرصه پرداخت‌های رمز ارزی امکان ارسال و دریافت بیت کوین کش از طریق پیامک را فراهم کرد.

شرکت Cointext اعلام کرد این سرویس جدید را در اختیار مشترکان تلفن همراه در ایتالیا و اوکراین قرار داده است. البته علاوه بر ایتالیا و اوکراین اکنون 33 کشور دیگر در سراسر جهان هم می‌توانند از این والت بیت کوین کش (کیف پول الکترونیک) مبتنی بر پیامک استفاده کنند.

وقتی 3310 به والت بیت کوین کش تبدیل می‌شود

با استفاده از این خدمت شرکت cointext شما می‌توانید با یک تلفن همراه قدیمی حتی بدون دسترسی به اینترنت بیت کوین کش را به دوستان و همکاران انتقال دهید و یا در قبال خرید کالا از آن استفاده کنید. استفاده از این ویژگی پیامکی احتیاجی به ثبت نام هم ندارد و خیلی راحت فقط با یک خط کد دستوری از طریق پیامک امکان پذیر است.

«فین آرمانی»، مدیر ارشد فناوری در این شرکت درباره نرخ گسترش این خدمت معتقد است: ما به همه اجازه می‌دهیم با داشتن یک تلفن همراه متصل به شبکه‌های مخابراتی، حتی مدل‌های خیلی ساده برای همدیگر بیت کوین کش بفرستند. اکنون بیشتر از یک میلیارد نفر بر روی کره زمین از همین موبایل‌های بسیار ساده دارند.

این مطلب را از دست ندهید:  معرفی زنجیره‌های جانبی و آشنایی با کارکرد آن‌ها

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اشاره می‌کند اوکراین با ناآرامی‌های سیاسی دست و پنجه نرم می‌کند و میزان بدهکاری ایتالیا به شدت زیاد شده است. اما رمز ارزها به شهروندان این کشورها امکان می‌دهند تا مجبور نباشند از سیستم‌های دولتی پیروی کنند.

شرکت Cointext هم آسان‌ترین روش احتراز از سیاست‌های پولی غلط دولت‌ها و استفاده از رمز ارزها را برای کاربرانش فراهم کرده که همان استفاده از پیامک برای انتقال بیت کوین کش است.

2 میلیارد نفر محروم از خدمات بانکی با 1/7 میلیارد گوشی ساده

بر اساس اطلاعات سایت شرکت، اکنون صاحبان تلفن همراه علاوه بر اوکراین و ایتالیا در کشورهایی مثل فرانسه، آرژانتین، ایرلند، سوئد، هلند نیز می‌توانند پیامی را به شماره دسترسی (Access Number) خودشان ارسال کنند. این خدمت جدید در عرصه رمزارزها باعث می‌شود تا دست کم 2 میلیارد نفر محروم از خدمات بانکی در جهان بتوانند خیلی راحت تر و سریع تر ارزش مالی را وارد معاملات خود کنند.

در کنار Cointext شرکتی مثل Mpesa با تمرکز بیشتر بر کشورهای قاره آفریقا تلاش می‌کنند تا این نابرابری مالی در جهان را کاهش دهند. به علاوه راهکارهای خلاقانه آن‌ها می‌تواند از بازیافت میلیون‌ها دستگاه تلفن همراه قدیمی هم جلوگیری کند.

منبع: bitcoin.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

پشتیبانی از بیت کوین کش در گوشی جدید HTC

شرکت تایوانی اچ تی سی (HTC) قصد دارد علاوه بر بیت کوین و اتریوم از بیت کوین کش نیز در گوشی…