صفحه اول اخبار سقوط حجم تراکنش‌های اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز

سقوط حجم تراکنش‌های اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز

۰
0
سقوط حجم تراکنش‌های اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز

حجم تراکنش‌های اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و فعالیت کاربران در سه ماهه سوم سال 2019 سقوط کرده است.

DApp.com پلتفرم تحلیلی اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز ساخته شده روی اتریوم، ایاس، استیم، تران و تومو چین (TomoChain) و چند پلتفرم دیگر، این یافته جدید خود را اخیراً منتشر کرده است.

ارزیابی کلی بازار نشان می‌دهد که مجموع حجم تراکنش‌های اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز ساخته شده روی پلتفرم‌های ذکر شده در سه ماهه سوم سال 03/2 میلیارد دلار بوده است که نسبت به سه ماهه دوم سال 40 درصد کاهش یافته است. تنها 36 درصد از کاربران اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز از سه ماهه دوم سال از این اپلیکیشن‌ها حداقل یک بار در سه ماهه سوم سال استفاده کرده‌اند که نشان دهنده سقوط قابل توجهی است.

 

عملکرد اتریوم، تران و ایاس

با این وجود، عملکرد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز اتریوم به طور کلی در مقایسه با دیگر بلاک چین‌ها ثابت‌تر بوده است، بیشتر کاربران فعال در سه ماهه دوم سال از هیچ یک از اپلیکیشن‌های اتریوم در سه ماهه سوم سال استفاده نکردند. به عبارت دیگر در سه ماهه دوم و سوم سال جاری میلادی 80 هزار دارنده اتر از اپلیکیشن‌های غیر متمرکز استفاده کرده‌اند.

ایاس بیشترین کاربر را در میان این بلاک چین‌ها حفظ کرده است، 40 درصد از کاربران اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز قدیمی ایاس در سه ماهه سوم سال مشارکت کرده‌اند، در حالی که درباره اتریوم و تران این اعداد به ترتیب 5 و 15 درصد است. در مدت زمان مشابه، تعداد حساب‌های شبکه اصلی و کاربران اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز جدید برای ایاس نشان می‌دهد که کمترین رشد را در سه ماهه سوم سال در مقایسه با اتریوم و تران داشته است.

این مطلب را از دست ندهید:  تأیید هویت بر پایه بلاک چین در شرکت فوجیتسو

براساس گزارش‌ها، تران جایگاه خود را به عنوان دومین بلاک چین محبوب برای ساخت اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بعد از اتریوم حفظ کرده است، این بزرگترین پلتفرم بلاک چینی پس از سال 2017 راه اندازی شد. تران رشد 500 هزار کاربر روی شبکه اصلی در سه ماهه سوم سال را تجربه کرده است.

 

عملکرد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در امور مالی

این مطالعه نشان می‌دهد که اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز امور مالی (DeFi)، بیش از 525 میلیون دلار در سه ماهه سوم سال رشد داشته‌اند. اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز امور مالی مبتنی بر اتریوم بیش از 88 درصد یا 132 هزار کاربر داشته‌اند.

بنا بر اعلام دیار (Diar) شرکت تحلیلی رمز ارزها، حجم اتر روی این اپلیکیشن‌های غیر متمرکز در ماه می میزان جدیدی را ثبت کرد، اما تعداد کمتری از اپلیکیشن‌های جدید معرفی شده است. در آن زمان، این روند با 776 هزار اتر در قالب تراکنش‌ها، نشان دهنده رشد چهار ماهه حجم تراکنش‌ها روی بلاک چین بوده است.

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…