صفحه اول رمز ارز راه‌اندازی بیمه‌نامه رمز ارز پوشش خسارات توسط یک استارت‌آپ انگلیسی

راه‌اندازی بیمه‌نامه رمز ارز پوشش خسارات توسط یک استارت‌آپ انگلیسی

۰
0
راه‌اندازی بیمه‌نامه رمز ارز پوشش خسارات توسط یک استارت‌آپ انگلیسی

کوین‌کاور (Coincover)، استارت‌آپ بیمه‌ای در کاردیف یک بیمه‌نامه برای پوشش سرقت‌ها و خسارت‌های رمز ارز ها راه‌اندازی کرده است.

به گزارش نشریه Whales247، این نخستین و تنها سرویسی است که پرداخت‌های دیجیتالی آنلاین را از خسارت یا دزدیده شدن حفظ می‌کند.

سرویس کوین‌کاور همواره بر کیف پول‌ها نظارت دارد و در موارد مشکوک به سرقت هشدار می‌دهد، پرداخت‌ها را در موارد از دست رفتن کلید خصوصی بازیابی می‌کند، پشتیبانی کلیدها را مدیریت و در موارد سرقت پول نقد جایگزین و تمام فعالیت‌های مشکوک را بررسی می‌کند.

 

بیمه رمز ارز ها ریسک‌های آنها را کاهش می‌دهد

این استارت‌آپ بیش از 100 رمز ارز مختلف را پوشش می‌دهد. همچنین این شرکت توسط سازمان تجارت بین‌المللی انگلستان به عنوان یکی از 11 شرکت  فناوری بیمه‌ای دعوت شده است تا تخصص خود را در بازار سیلکون‌ولی به اشتراک بگذارد.

«دیوید جانچوزسکی »، بنیانگذار کوین‌کاور در این باره گفت: «مالکیت رمز ارزها به سرعت در حال رشد و تبدیل شدن به جریان اصلی است، اما هنوز هم می‌تواند یک سرمایه‌گذاری مخاطره‌انگیز باشد. ارزهای مجازی، ذاتا برای بسیاری از مردم مفهوم جدیدی است.»

این مطلب را از دست ندهید:  تتر: ارز دیجیتالی بدون نوسان قیمت؟

جانچوزسکی همچنین اشاره می‌کند که برخی از رمز ارزها برای اهداف پولشویی یا فعالیت‌های مخرب استفاده شده است. وی معتقد است اینها مسائلی هستند که شرکت او سعی در برطرف کردن آنها دارد.

همان‌طور که کوین‌تلگراف پیش از این گزارش داده بود، به گفته کارشناسان صنعت انتظار می‌رود بازار بیمه رمز ارزها با سرعت بیشتری رشد کند، البته به شرطی که قانونگذاران ایالات متحده آمریکا شفافیت‌های مقرراتی بیشتری را ارائه دهند.

در عین حال، صدور بیمه‌نامه رمز ارز ها در حال تبدیل شدن به یک سرویس رایج است. برای نمونه در ابتدای این ماه بکت (Bakkt)، پلتفرم قراردادهای آتی بیت کوین اعلام کرد، دارایی‌های متعلق به خود را توسط یک پوشش بیمه‌ای 125 میلیون دلاری محافظت می‌کند.

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

ابر رایانه گوگل مشکلی برای رمز ارزها ایجاد نمی‌کند

«ویتالیک بوترین» سازنده اتریوم درباره اینکه آیا پردازش ابر رایانه کوانتومی گوگل برای رمز ا…