صفحه اول اخبار کلمبیایی‌ها طرفدار پر و پا قرص رمز ارزها

کلمبیایی‌ها طرفدار پر و پا قرص رمز ارزها

۰
0
کلمبیایی‌ها طرفدار پر و پا قرص رمز ارزها

در یک نظرسنجی 80 درصد پاسخ‌دهندگان کلمبیایی گفته‌اند می‌خواهند در رمز ارزها سرمایه‌گذاری کنند و 91 درصد آن‌ها معتقدند ارزهای دیجیتالی آینده تجارت جهانی خواهند بود.
گزارش جدید Paxful از بازار بدون واسطه بیت کوین نشان می‌دهد که بیشتر کلمبیایی‌ها نه‌تنها با رمز ارزها آشنا هستند، بلکه تصور می‌کنند که تأثیر بسزایی در آینده مالی و فناوری خواهد داشت.

استفاده از رمز ارزها توسط کلمبیایی‌ها

بر اساس نتایج این نظرسنجی که با CryptoGlobe به اشتراک گذاشته شد، 86.5 درصد از پاسخ‌دهندگان کلمبیایی اظهار کردند، آن‌ها با رمز ارزها آشنا هستند و 80 درصد مدعی شدند که می‌خواهند در کلاس دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند. تنها 20 درصد از پاسخ‌دهندگان تمایلی به استفاده از ارزهای دیجیتالی به‌عنوان جایگزین پول رایج یا سرمایه‌گذاری‌های سنتی نداشتند.

افزون بر این، 50 درصد از پاسخ‌دهندگان بین سنین 25 تا 40 سال، در حال حاضر در این بخش سرمایه‌گذاری یا علاقه خود را به خرید رمز ارزها اعلام کردند. بیت کوین با 79 درصد محبوب‌ترین رمز ارز در میان آن‌ها محسوب می‌شود. اتریوم نیز با کمتر از 3 درصد در این فهرست قرار دارد.
همچنین به نظر می‌رسد پاسخ‌دهندگان کلمبیایی به استفاده گسترده از رمز ارزها تمایل و انتظار دارند که این روند رو به رشد همچنان ادامه یابد. از میان کسانی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، 32 درصد یک تراکنش مبتنی بر رمز ارز را انجام داده‌اند، 59 درصد هم اظهار کردند پذیرش رمز ارزها به رشد خود ادامه می‌دهد.

این مطلب را از دست ندهید:  تلگرام کیف پول آزمایشی گرام را منتشر می‌کند

Paxful پیش‌بینی می‌کند، نسل جدیدی از سرمایه‌گذاران و کاربران فناوری به دنبال تسهیل کسب درآمد از طریق دارایی‌های رمز ارزی هستند.
بر اساس این گزارش، «به نظر می‌رسد افزایش استفاده از ارزهای دیجیتالی مربوط به نسل به‌هم پیوسته‌ای از سیستم‌هاست که به‌طور مداوم به دنبال گزینه‌هایی هستند که نه‌تنها امکان دسترسی 24 ساعته به دارایی‌های مالی خود را می‌دهد، بلکه می‌توانند تراکنش‌های جهانی آنلاین را به روشی ساده انجام دهند.»

با وجود استقبال از این فناوری، 86 درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که تنظیم مقررات خاص رمز ارز در کلمبیا ضروری است، با این شواهد که این افراد هنوز نسبت به برخی مرزهایی که در دارایی‌های غیرمتمرکز وجود دارند حساس هستند.

CryptoGlobe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…