صفحه اول اخبار فعالان رمز ارز و بلاک چین در لیست ثروتمندترین‌های چین

فعالان رمز ارز و بلاک چین در لیست ثروتمندترین‌های چین

۰
0
فعالان رمز ارز و بلاک چین در لیست ثروتمندترین‌های چین

موسسه رسانه‌ای هورون که سالانه فهرست ثروتمندان چین را منتشر می‌کند در لیست سال 2019 نام چندین شخصیت مربوط به رمز ارز و بلاک چین را نیز لحاظ کرده است.

این فهرست که در 10 اکتبر منتشر شده در کنار میلیونرها و میلیاردرهای چینی از افرادی مثل «جیهان وو» و «ژان میکری» بنیان‌گذاران شرکت بیت مین نام برده است.

«چانگ پنگ ژائو» مدیرعامل مجموعه بایننس، «استار ژو» رییس صرافی اوکی کوین (OKCoin) و «لیون لی» مؤسس صرافی هوبی از دیگر ثروتمندان چینی حاضر در این لیست هستند.

«ژان میکری» با دارایی 30 میلیارد یوان چین (معادل 4/2 میلیارد دلار آمریکا) در جایگاه صدم این فهرست قرار گرفته است. در حالی که «چانگ پنگ ژائو» با ارتقای 35 رتبه‌ای و با کسب ثروتی بیشتر از 2 میلیارد دلار در جایگاه 195 ایستاده است.

از سوی دیگر رییس صرافی رمز ارز اوکی کوین در چین با 1/4 میلیارد دلار جایگاه 398 این فهرست را از آن خود کرده است.

مؤسس پلتفرم صرافی هوبی، «لیون لی» نیز با بیشتر از 1 میلیارد دلار توانسته در این فهرست قرار بگیرد.

این مطلب را از دست ندهید:  اتحادیه اروپا خواستار ایجاد استانداردهای تعامل بین بلاک‌چین ها شد

در سال 2018 هم مجله فوربس برای اولین بار فهرستی از ثروتمندان رمز ارزی را منتشر کرد. در آن فهرست اسامی افرادی همچون «کریس لارسن» هم بنیان‌گذار ریپل با 7/5 میلیارد دلار دارایی و «جوزف لوبین» هم بنیان‌گذار اتریوم با ثروت تقریبی 1 تا 5 میلیارد دلار قابل مشاهده است.

«برایان آرمسترانگ» از صرافی کوین بیس، «تیم درپر» یکی از سرمایه‌گذاران اولیه بیت کوین، «چارلز هاسکینسون» بنیان‌گذار کاردانو و «ویتالیک بوترین» مغز متفکر اتریوم از سایر افرادی هستند که با کسب ثروت‌های میلیونی توانستند در این فهرست قرار بگیرند.

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف‌کننده‌ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط‌اند، شرکت‌ها هم به سختی می‌توانند ب…