صفحه اول رگولاتوری چینالیسس ابزار جدید بازرسی از توکن را ارائه می‌دهد

چینالیسس ابزار جدید بازرسی از توکن را ارائه می‌دهد

۰
0
چینالیسس ابزار جدید بازرسی از توکن را ارائه می‌دهد

چینالیسس (Chainalysis)، شرکت تجزیه و تحلیل شبکه‌های بلاک چین، از راه اندازی نرم افزار نظارت و بازرسی برای چندین توکن ERC-20 اتریوم خبر داد.
این شرکت در یک بیانیه اعلام کرد که ابزار فرآیند احراز هویت در حال حاضر از توکن‌هایی مانند بت (BAT)، دای (DAI)، گلدایکس (GoldX)، میکر (Maker)، اومایزگو (OmiseGo) و زیرو ایکس پشتیبانی می‌کند.

افزون بر این، این شرکت همچنین در نظر دارد تا در سه ماه آینده از 23 رمز ارز شامل ریپل، دش، تراکنش‌های غیرمحرمانه زی کش، دوج کوین و اتریوم کلاسیک پشتیبانی کند.

در حال حاضر ابزار فرآیند احراز هویت چینالیسس توسط 130 مشتری در 40 کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این بیانیه همچنین درباره هدف این سرویس آمده است «این ابزار برای مشاهده تراکنش‌ها در لحظه و دریافت هشدار در زمان فعالیت‌های مشکوک به کار گرفته می‌شود.»

این شرکت مدعی است که به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا الزامات قوانین ضد پولشویی و مقابله با کمک‌های مالی به تروریسم را برای توکن های ERC-20 جدید به دست آورند.

این مطلب را از دست ندهید:  نگاهی به رگولاتوری رمز ارز در پنج کشور آسیایی

چینالیسس همچنین در نظر دارد تا تعداد رمز ارزهای پشتیبانی شده کنونی را تا پایان سال 2019 به وسیله این سیستم دو برابر کند. مدیرعامل صرافی رمز ارز eToroX Doron Rosenblum در این باره گفت: «توسعه شمول رمز ارزهای پایدار ERC-20 به دارایی‌های مالی متنوع، بخش مهمی از استراتژی ما برای پر کردن فاصله میان بلاک چین و بازارهای مالی سنتی است.»

ابزار احراز هویت چینالیسس در ابتدا در نیمه دوم ماه آگوست برای 15 رمز ارز مهم راه اندازی شد. بر اساس ادعای این شرکت، این نخستین راهکاری است که با تعداد زیادی از دارایی‌های دیجیتال هماهنگی دارد.

گفتنی است شرکت چینالیسس یکی از شناخته‌شده‌ترین سازمان‌ها در زمینه ارائه ابزارهای نظارتی و داده کاوی در بلاک چین‌های مختلف است که گاهی اوقات از آن به عنوان دشمن حریم خصوصی در بلاک چین نیز نامبرده می‌شود.

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

آیا رمز ارزهای پایدار، سیستم مالی جهان را تهدید می‌کنند؟

بر اساس گزارش منتشرشده توسط گروه 7 «رمز ارزهای پایدار جهانی» یک تهدید برای سیستم مالی و با…