صفحه اول رمز ارز کاردانو نسخه جدید کاردانو به زودی عرضه می‌شود

نسخه جدید کاردانو به زودی عرضه می‌شود

۰
0
نسخه جدید کاردانو به زودی عرضه می‌شود

«چارلز هاسکینسون»، هم‌بنیانگذار اتریوم و مدیرعامل کنونی شرکت IOHK، اعلام کرد که کاردانو ، پروژه ساخته شده توسط این شرکت، نسخه 1.6 را در روزهای آینده عرضه می‌کند.

هاسکینسون در پستی در توئیتر در تاریخ 13 آگوست به این موضوع اشاره کرد و همچنین از کاربران خواست تا تصاویر و نظرات خود را درباره آخرین نسخه دِدالس (Daedalus) که یک کیف پول مبتنی بر بلاک چین منبع باز است و توسط IOHK پشتیبانی می‌شود، بفرستند.

براساس آنچه که در وب‌سایت IOHK آمده است؛ کاردانو یک پلتفرم بلاک چینی است که از الگوریتم اثبات سهام با مکانیسم اجماع Ouroboros استفاده می‌کند. واحد ارزی این رمز ارز، ADA، مبتنی بر زبان برنامه‌نویسی کاربردی هسکل است. دِدالس، تنها والت رسمی است که ADA را پشتیبانی می‌کند. افزون بر این، این وب‌سایت اعلام کرده است، دِدالس می‌تواند به عنوان مدیر والت برای سازماندهی و پیشتیبانی گرفتن دیگر کیف پول ها و دارایی‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

هاسکینسون در یک کنفرانس در سال 2019 اعلام کرد، او در حال کار روی یک پروژه جدید با توکن مبتنی بر اوراق بهادار Polymath است. این پروژه پلی‌مِش (Polymesh) نام دارد و براساس گزارش‌ها، تلاشی برای ایجاد یک بلاک چین برای توکن‌هایی با محوریت پاسخگویی به الزامات نظارتی است. هاسکینسون در یک بیانیه گفت:

این مطلب را از دست ندهید:  بیشتر از یک رمزارز! چشم‌انداز کاردانو چیست؟

«پس از راه‌اندازی اتریوم و کاردانو، دو بلاک چین پرکاربرد در جهان، من روی پلی‌مش کار می‌کنم. تعداد بسیار زیادی اوراق بهادار مالی وجود دارد و ساخت یک بلاک چین برای تامین امنیت آنها، کاری فوق‌العاده هیجان‌انگیز است.»

هاسکینسون در گذشته نیز اشاره کرده بود که معتقد است لیبرا در دستیابی به اهداف جهانی خود، به ویژه در بازارهای نوظهور، موفق نخواهد شد. او در مصاحبه‌ای در اواخر ژوئن در این باره اظهار کرد: «فیسبوک باید به کشورهایی برود که زیاد درباره آن نمی‌دانند و آنها را متقاعد کند تا خود را وقف یک انحصار اقتصادی کنند که در ازای آن چیزی ندهند.

تنها مشکل آنها این است که هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد … من به آنجا می‌روم و می‌گویم، ما قرار است تمام سیستم‌های شما را از نو بسازیم تا یک سیستم ثابت بدون تقلب، سیستم را‌ی‌دهی بهتر و زنجیره تامین ارتقایافته داشته باشید. ما در حال حاضر تمام این اقدامات را انجام می‌دهیم، اما سال‌ها زمان برده است.»

Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطلب پیشنهادی

آیا قرارداد های هوشمند کاردانو مورد توجه قرار می‌گیرند؟

شرکت IOHK آخرین نسخه قرارداد هوشمند جدید خود را برای کاردانو ارائه می‌دهد. «چارلز هاسکینسو…